Головна Листи Чергове авто від “Галсільлісу” отримали бійці ЗСУ

Чергове авто від “Галсільлісу” отримали бійці ЗСУ

Лісівники Сокальського ДЛГП «Гал­сільліс» допомагають захисникам на передовій. Колектив уже вкотре зро­бив внесок у допомогу фронту й прид­бав позашляховик для потреб ЗСУ. Як зазначив директор Сокальського «Гал­сільлісу» Микола Дем’янович, колек­тив не може залишатися осторонь до­помоги армії. І знову зібрали кошти на автомобіль, бо транспорт – одна з най­­важливіших потреб на фронті. «Віримо, що це авто допоможе нашим військовим. Його ми передаємо війсь­ко­во­службовцю з Сокальщини, який служить у підрозділі сил спеціаль­ного приз­начення ЗСУ та невдовзі від­пра­виться на фронт», – сказав ке­рів­ник підприємства.

Волонтер Віктор Тур підшукав авто­мобіль Land Rover 2003 року випуску та зайнявся його технічним обслуго­вуванням.

– Чим можу стараюся допомагати ЗСУ, – говорить п. Віктор. – Поміж багатьох вибрав позашляховик марки Land Rover 2003 р., бо вважаю, що він найкраще підходить для воєнно-по­льових умов. Механіки з Червоноград­ської автомайстерні провели повне техобслуговування, модернізували його та удосконалили, замінили шини. Старалися все перевірити, щоб уже на передовій бійці не мали ніяких проб­лем. Машина тепер надійна, скрізь проїде… Тут поставлені колеса більш прохідні, є повний привід, додаткове освітлення.

Пощастило, що військовослужбо­вець приїхав з фронту на декілька днів додому, тож назад поїде вже на по­зашляховику. Він у ЗСУ з 2016 року і тоді, й зараз був у всіх гарячих точках.

– Я дуже задоволений автомаши­ною, – каже військовий. – Ця – найкра­ща з тих, що мав. – Велике спасибі усім, хто долучився до збору коштів і придбання Land Rover. У мене мо­більна робота, яка потребує швидкого транспортного засобу високої прохід­ності, для їзди по бездоріжжю.

Микола Дем’янович від імені колек­тиву урочисто вручив йому ключі від Land Rover, якого перед тим освятив священник Василь Партика, який наго­лосив: «Ми не військові, не можемо робити те, що вони. Але ми в силах займати активну позицію, допомагати та впевненими кроками наближати мир! І поки наші воїни найвищою ціною захищають незалежність України на передовій, у тилу кожен із нас виконує свою роботу, трудиться на своєму фронті. Україна сьогодні боронить не тільки власну державу, а відстоює цін­ності цілого світу від російського агре­сора».

Присутні спільно помолились аби Матір Божа та всі святі оберігали укра­їнських захисників, та щоб якнай­швидше прийшла Перемога й вони не ушкодженими повернулися додому.

Для Сокальського «Галсільліс» це вже четвертий автомобіль, який пра­цівники придбали для ЗСУ. Загалом, з початку повномасштабного вторгнен­ня лісівники за власні кошти купили, відремонтували та відправили автомо­біль ГАЗ-53, мікроавтобус Mercedes, а також квадрокоптер (DJI Mavic 3).

«Я дякую директору ДЛГП «Галсіль­ліс» Миколі Дем’яновичу та колективу за постійну підтримку наших захисни­ків. І хоча ми воюємо кожен на своєму фронті, але наближаємо перемогу спільно», – зазначив начальник Черво­ноградської районної військової адмі­ністрації Андрій Дяченко.

Опісля представники Червоноград­ської РВА та Благодійного фонду «Ка­рітас»-Сокаль довантажили позашля­ховик продуктами харчування, засобами гігієни та одягом.

За декілька днів автомобіль буде на передовій. Сподіваємось, що автівка принесе чимало користі, забезпечить мобільність перевезень та прослужить на благо нашої країни. А всі захисники, хто нею користуватимуться, з Перемо­гою повернуться додому!

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.