Головна Листи ДОПОМАГАЙМО СИЛАМ ОБОРОНИ ЗСУ!

ДОПОМАГАЙМО СИЛАМ ОБОРОНИ ЗСУ!

У такі визначні дати – День Захисників і Захисниць, День Покрови, мав нагоду осо­бисто відвідати позиції особового складу 63 Окремий Батальйон Сил ТрО Збройних сил України – Червоноград 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Зброй­них сил України.

Привітав командира бригади, полковника Валерій Курка та весь особовий склад. По­дякував нашим землякам за гідність, силу на позиціях та міцність в боях.

З метою забезпечення батальйону, який нині виконує бойові завдан­ня на Куп’янсь­кому напрям­ку щодо захис­ту незалеж­ності та територі­альної ці­лісності України від росій­ського загарбника, при­віз хлопцям ноутбуки, теле­візори – ця техніка вкрай необхідна для роботи опе­раторів, квадрокоптер DJI Mavic Mavic 3 Thermal з теп­ловізором, EcoFlow, дві сис­теми Starlink, інвенторні ге­нератори та ще багато необхідного.

Кожен з нас вдячний за те, що військові роблять для нас. І окрім матеріального забезпечення, воїнам важ­ливо чути слова поваги й підтримки. Тож з нагоди їх свят, Дня захисників та за­хисниць України та Дня те­риторіальної оборони ЗСУ, вручив подяки від голови Львівської облас­ної держав­ної адміністрації Максима Козиць­кого та Чер­воноградської районної військо-вої адмініс­трації, а також цінні подарунки для військовослужбовців.

Продовжуємо далі допомагати Силам оборони ЗСУ і наближати нашу спільну Перемогу.

Також хочу подякувати небайдужим, які долучилися до поїздки, зокрема, підприєм­цям: Володимиру Сізику, Ігору Городецькому та Богдану Прокоповичу.

Керівникам установ: т. в. о. гендиректора ДП «Львіввугілля» Вадиму Красю, голові Червоноградської районної ради Андрію Порицькому, директору Сокальського ДЛГП «Галсільліс» Миколі Дем’яновичу, менедже­ру Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль Мар’яні Яремчук, керівнику апарату Чер­воноградської РВА Мирославу Зінов’єву, колективу Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва, та, звичайно, колективу Чер­воноградської районної державної адмі­ністрації.

Андрій ДЯЧЕНКО,
начальник Червоноградської РВА.