Головна Військо Житель села Забужжя Володимир Дикий нагороджений Відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий...

Житель села Забужжя Володимир Дикий нагороджений Відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий Хрест»

Володимир Дикий
Володимир Дикий

ГЕРОЙ, ЯКИЙ ПРОСЛАВИВ СОКАЛЬСЬКУ ЗЕМЛЮ!

У День Захисників та Захисниць України стало відомо, що наш земляк – житель села Забужжя – молодший сержант Володимир Володимирович Дикий нагороджений Відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий Хрест». І це неабияка гордість для його батьків, родичів, вчителів, знайомих та односельців.

Володимир нагороджений за проявлену мужність, героїзм, сумлінне виконання поставлених завдань, наполегливість, розумну ініціативу виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Захисників та Захисниць України!

«Золотим хрестом» В. Залужного нагороджують військових рядового та сержант­ського складу Збройних сил України за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки. Крім того, цією нагородою відзна­чають осіб, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні! Забужжя гордиться таким Героєм! Дякуємо Тобі, Володя, за захист та хоробрість, мужність та відвагу. Маю честь знати Тебе особисто! Подяка і шана батькам за виховання Сина!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Герою!

Світлана КОЛЯДА,
староста сіл Опільсько, Бояничі, Гатківка, Забужжя, Конотопи.