Головна Листи ГРАН-ПРІ У САШКА

ГРАН-ПРІ У САШКА

У кінопалаці Довженка (м. Львів) відбувся Міжнародний конкурс дитячої краси та моди International Mini Miss and Mister Lemberg 2018 р., організаторами якого є радіо «Лемберг» та Львівська міська рада. У ньому взяли участь 70 дітей віком від 3 до 15 років з п’яти країн світу (Китай, Польща, Німеччина, Грузія та Україна). Це благодійний проект, частина коштів якого була витрачена на потреби Угнівського Хоспісу – будинку пристарілих у місті Угнів.

Почесний титул – гран-прі – у конкурсі отримав трирічний Олександрик Соколовський зі Сокаля та Аліна Липова (Київ). Журі, яке очолював почесний консул Бельгії Ярослав Гарцула, нагородило його короною, стрічкою, дипломом, квітами та цінними подарунками.

На конкурс краси Сашко захотів сам, ми підтримали його, і зупинилися на наймасштабнішому конкурсі серед тих, що відбувалися на той час в Україні.
До того, як Олександрик взяв участь у конкурсі краси, його основними інтересами були підводний світ і риболовля. В свої три роки він може розпізнати понад 500 видів морських жителів. Одних лише акул може нарахувати більше тридцяти видів. Також займається боксом і дуже любить грати в футбол з старшими від себе хлопцями.
За місяць до початку конкурсу ми почали відвідувати репетиції, під час яких діти займалися з хореографами, навчалися професійно дефілювати. Організатори продумали все до найдрібніших деталей, щоб було комфортно як дітям, так і дорослим.

Крім навчання, для учасників передбачили розважальну програму – кожного разу перед репетиціями і після них діти мали змогу безкоштовно відвідувати різні майстеркласи.

Перед конкурсом проводилися фотосесії, відеоінтерв’ю кожного учасника. Перше враження про учасника члени журі могли скласти завдяки так званій «візитці». Для першого виходу кожен учасник мав представити коротку візитку про себе та одяг, що відображає індивідуальний власний стиль конкурсанта.

Олександрик сам обрав для цього дефіле (одяг та взуття), улюбленого іспанського бренду в стилі сasual. А візитку, щоб вирізнятися зпоміж інших учасників, ми підготували у віршованій формі. Одежу для другого дефіле надавали дизайнери Katrin Fox та Наталія Горностай. Третій вихід учасників був в національних костюмах. Дизайн нашого костюма придумала і вишивала сама, а з пошиттям допомогла моя мама, поєднавши оксамит з вишитим орнаментом, у якому закодоване ім’я Олександр.
Гостей заходу розважали шоубалет «Едельвейс», Софія Федина, Анна Ласкар, Степан Бель, Заліско, Станіслав Буденкевич, Олег Кульчицький, Duo Eos, Miglanc Orchestra та веселий клоун Пуня.

Після конкурсу Олександра запросили на навчання в модельну школу «Нова імперія». Зараз він готується до участі в показі одягу від львівських дизайнерів.

Наталія СОКОЛОВСЬКА, жителька Сокаля.