Головна Листи Ми плутаємо бактерії, які безпосередньо передаються від людини до людини, з вірусами,...

Ми плутаємо бактерії, які безпосередньо передаються від людини до людини, з вірусами, які літають у повітрі

«КОРОНА» ПРОДОВЖУЄ «ЖНИВУВАТИ»

Прочитав у «Голосі з-над Бугу» статтю «Реальність диктує свої права» за 20 серпня і був схви­льований, бо й страшна недуга, забрала тисячі життів в Італії, США, Іспанії, Індії й продовжує це робити. Більше сто двадцять тисяч хворих в Україні, зокрема, є й у Львові, Червонограді, Вели­ких Мостах, Сокалі, навіть у Сільці та інших навколишніх селах.

Може й справді не потрібно нехтувати простими, на перший погляд, рекомендація МОЗу, і сповільнити звичний для нас ритм життя, побути на самоізоляції. Ро­зумію, що це складно, але коли йдеться про власне здоров’я та здоров’я дітей, рідних, думаю того вартує. Не треба насміхатися й над порадою лікарів часто мити руки, носити маски та дотримува­тися дистанції у громадських місцях.

На жаль, ми плутаємо бактерії, які безпосередньо передаються від людини до людини, з вірусами, які літають у повітрі. Замолоду виписував журнал «Здоровье», тепер наводячи лад у хаті, знайшов його підшивки. З цікавості почав гортати і знайшов статті, в яких йшлося про поширення віру­сів: «Коли хвора людина чхне, віруси розпилюються на чотири метри і проносяться зі швидкістю 130 км на годину навколо. Через що вони так швидко «заполоня­ють» планету. Сильний організм відбиває їх, вони гинуть, а слабкий та ослаблений приймає їх. Вони розмножуються і створюють запальний процес в організмі. Бі­да в тому, що вірус весь час му­тує, і наперед не можна вигото­вити вакцину проти нього. Тож поки вчені та лікарі знайдуть її, мусимо подбати про себе і своїх рідних, про імунітет та дотримува­тися правил карантину.

Іван ТУРКО,
житель с. Сілець.