Головна Листи На Львівщині встановили рекорд України – сплели найбільшу маскувальну сітку для ЗСУ

На Львівщині встановили рекорд України – сплели найбільшу маскувальну сітку для ЗСУ

«Ми усвідомлюємо, що кожен творець нашої перемоги»…

На Львівщині 4 вересня встановили рекорд України – сплели найбільшу маскувальну сітку для ЗСУ, розмір якої – 2208 кв. м. Орга­нізатором цього заходу став комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр».

Упродовж двох днів у Львівському палаці мис­тецтв до справи долучилося 2059 людей – волонтери, громадськість, депутати облас­ної ради, працівники комунальних закладів облради, внутрішньо переміщені особи. Най­молодшому учаснику акції – лише три тижні, найстаршому – 84 роки. Ре­корд зафіксували представники національ­ного реєстру рекор­дів України.

Учасниками масштабної акції, яку приуро­чили до 31 річниці Незалежності України – «Найбільша маскувальна сітка України» стали працівники відділу освіти, культури та туризму Великомостівської міської ради, вчителі Двірцівського та Боянецького ЗЗСО, викладачі Центру дитячої та юнацької твор­чості.

Директор ЦДЮТ Оксана Ковальовська, яка була учасницею акції, поділилась вра­женнями: «Я відчувала себе частинкою ве­ликої волонтерської спільноти, яка працює як великий злагоджений механізм, у якому навіть найменша найдрібніша деталь є дуже необхідною і потрібною. Вразило ще й те, що дуже багато людей були у вишиванках, фут­болках з патріотичними написами. Всюди панувала атмосфера – творення великої і потрібної справи. Ми усвідомлюємо, що ко­жен творець нашої перемоги. Ми – це Україна».

Маскувальну сітку передали українським військовим. Добрі помисли учасників акції, яка об’єднала людей різного віку, різних про­фесій, різних куточків України, бо саме Львів­щина стала для них надійним прихистком, об’єднали українців у добрій справі в ім’я перемоги. Вони сподіваються, що виготов­лені ними сітки стануть оберегом для наших захисників.

Любов ПУЗИЧ.