Головна Листи На Сокальщині триває карантин

На Сокальщині триває карантин

17 березня під керівництвом голови Сокальської райдержадміністрації Ігоря Дацюка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню на адміністративній території Сокальського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричи-неної коронавірусом SARS-CoV-2.

Комісія, зокрема, вирішила:

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

З а б о р о н и т и:

  1. Відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.
  2. З 00 год. 01 хв. 17 березня до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
  3. З 00 год. 01 хв. 17 березня до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розва­жальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побуто­вого обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікар­ськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності та діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуван­ням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
  4. З 12 год. 00 хв. 18 березня до 3 квітня 2020 року:

– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

– перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

– перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;

– заїзд на територію автостанцій автобусів, які здій­снюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

  1. Рекомендувати органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реально­го часу через Інтернет.

* * *

У зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобі­гання, виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та недопущення порушення правил щодо ка­рантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепіде­мічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самовря­дування з питань боротьби з інфекційними захворювання­ми, як повідомив військовий комісар Сокальського РВК Любомир Бродюк, Сокальський районний військовий комі­саріат прийом усіх категорій громадян України призупи­нив до закінчення терміну карантину.