Головна Листи Працівники ДЛГП «Галсільліс» вирішили віддати частину своєї заробітної плати, аби купити потрібний...

Працівники ДЛГП «Галсільліс» вирішили віддати частину своєї заробітної плати, аби купити потрібний автомобіль для військово­службовців із Сокальщини

І «ГАЛСІЛЬЛІС», І «НЕЗЛАМНІ» ДЛЯ ЗСУ

Сьогодні українські захисники, які воюють зараз на передовій, найбільше потребують транспортного засобу. Усвідомлюючи це, працівники ДЛГП «Галсільліс» вирішили віддати частину своєї заробітної плати, аби купити потрібний автомобіль для військово­службовців із Сокальщини, які зараз вико­ну­ють бойові завдання під Бахмутом.

– Розуміємо, що час не терпить, – каже директор ДЛГП «Галсільліс» Микола Дем’янович. – Тому згуртувалися, склалися кошта­ми та придбали авто Пікап Mitsubishi L 200. Дякуємо волонтерам громадської організації «Незламні» за допомогу у транспортуванні автомобіля з-за кордону та усім небайдужим підприємцям, установам, жителям села Тру­долюбівка, Завишень, менеджеру БФ «Карі­тас»-Сокаль Мар’яні Яремчук, які оперативно організували збір продуктів харчування, необхідних речей для військових. Долучи­лася продуктами й Червоноградська РВА.

Підприємець Роман Рупа перефарбував авто та привів до ладу, Степан Євчин пере­дав на передову колеса.  Перед важкою до­ро­гою на Бахмутський напрям, транспорт­ний засіб освятив о. Василь Партика та разом з директором ДЛГП «Галсільліс» Ми­колою Дем’яновичем вирушили у нелегку дорогу. У Львові до них приєдналися лісів­ники з інших районів Львівщини та волонтер з Ні­меччини Єнс Лейсінберг, який передав гума­нітарний вантаж на передову. Наступно­го дня були вже на місці, де вручили ключі від пікапа військовослужбовцям з Червоно­град­ського району, а продукти розвезли по під­розділах, де служать наші земляки. Хлоп­ці були раді зустрічі, дякували, що лісівники їх не забувають, просили передати велике спасибі господиням за домашні смаколики. Користуючись нагодую, отець Василя по­спілкувався з військовими, аби підтримати їх духовно.

Повернувшись, пан Микола передав со­кальським лісівникам подяку та вітання від військових та всім небайдужим жителям Сокальської ОТГ, які доєдналися до доброї справи. «Нехай цей автомобіль буде неза­мінним помічником у виконанні бойових завдань для наших військових. І це лише неве­лика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ. Ми продовжуємо підтримувати укра­їнських захисників», – говорить директор ДЛГП «Галсільліс». І додає: «Сподіваємося, що авто, які ми передаємо на передову, добре послу­жать нашим військовим, дя­куючи нашим хлопцям та всім захисникам Збройних сил України – ми маємо наші буд­ні. А ми на цьому не зупиняємося. Працю­ємо далі та збираємо гроші, аби й надалі закривати потреби бійців ЗСУ. Разом до перемоги!»

Працівники Сокальського ДЛГП «Галсіль­ліс» з початку повномасштабного вторгнення придбали та відправили на передову сім авто, які вже працюють на користь військових України. Крім того лісівники разом з під­приємцями Віктором Туром, Віктором Зіньківим, Михайлом Загірним, Василем Дем’яновичем, Миколою Мельничуком та лікарем Ларисою Саврук придбали два тепловізи, які передали нашим краянам, які служать в ЗСУ. Це їхня допомога Збройним силам України та вагомий вклад у нашу перемогу.

Любов ПУЗИЧ.