Головна Листи ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ НОРМИ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ НОРМИ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Триває збір підписів під петицією Президентові України. Її назва – «Просьба збільшити соціальну норму використання природного газу при розрахунку житлової субсидії, оскільки вкластися в теперішню норму неможливо». У ній сказано: «Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 06.08. 2014 р. (з внесеними змінами) «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житловокомунального обслуговування» знижено соціальний норматив використання природного газу для індивідуального опалення житла при розрахунку житлової субсидії до 5,5 м3 газу на 1 кв. метр опалювальної площі в місяць в опалювальний період.
Такого соціального нормативу зовсім недостатньо для опалення житла. Ми змушені в приміщенні ходити одягнуті у верхньому зимовому одязі, у зимових чоботах. Ми часто застуджуємось, хворіємо.

Просимо подати на розгляд Верховної Ради України проект закону, яким збільшити цей норматив для сімей, що складаються з пенсіонерів та інвалідів першої групи до 7 м3 газу у осінньо-весняні місяці і до 11 м3 газу – у зимові місяці опалювального періоду. А також просимо у подальшому підписати цей закон».

Ця петиція розміщена в Інтернеті на офіційному сайті Президента України під №22/035589еп, а також на сайті Верховної Ради.

Хто не користується Інтернетом – попросіть своїх близьких, рідних, знайомих людей, щоб створили вам електронну скриньку та пароль для підпису.

Користувачі субсидій повинні оплачувати лише той відсоток платежу, який вирахуваний управлінням соціального захисту населення, а не більше.

Наш соціальний захист повинен бути справедливим!

Поспішайте підписати петицію, адже до завершення збору підписів під нею залишився двадцять один день.

Оксана КОТИК, мешканка м. Сокаль, автор петиції.