Головна Листи ПРИЄМНО БАЧИТИ ЩАСЛИВІ ОБЛИЧЧЯ ДІТЕЙ

ПРИЄМНО БАЧИТИ ЩАСЛИВІ ОБЛИЧЧЯ ДІТЕЙ

Мій онук Арсен відвідує старшу групу «Капітошка» закладу дошкільної освіти №8 «Журавлик» м. Сокаль. Тут завжди панує радість, дитячий сміх і любов. Серце кожного, хто хоча б раз завітав сюди, відчуло любов і затишок, які тут панують. Працівники дошкільного закладу, зокрема, вихователі Галина Семенюк і Ольга Магиревич, щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.

Вони роблять все для того, щоб дітям було цікаво та затишно у садочку. Щоразу намагаються організувати для дітей незабутнє феєричне дійство, на які запрошують батьків, бабусів та дідусів вихованців. Мені дуже сподобалoся свято «Осені».

Вихователі проявили неабияку винахідливість та творчість, гарно прикрасили зал, підібрали для дітей ролі, костюми, розівчили з ними слова, вірші, пісні, танці…

Діти зворушливо і подитячому щиро показували батькам та бабусям все, чого навчилися напередодні. Було приємно бачити усміхнені щасливі обличчя наших онуків. Запам’яталося моєму онуку, а також мені свято, яке відбулося у садочку напередодні Нового року. Велике спасибі організатору – музичному керівнику Наталії Сушак за це свято, не тільки діти, але й ми, дорослі, наче побували в гостях у Казки.

Діти середньої групи «Капітошка» підготували театралізоване новорічне дійство з улюбленими героями казок, в яких вони переодягалися, танцювали і співали. Наостанок діти отримали подарунки. Це свято додало святкового настрою всім глядачам у залі, а, насамперед, дітям. Хочу добрим словом також згадати й кухаря садочка, яка готує смачні обіди для малечі, та помічників вихователів, які дбають, щоб у групах було чисто, тепло та затишно, щоб дитячі майданчики були прибрані, а на подвір’ї росли квіти та декоративні кущі. Велике спасибі усім працівникам дитячого садка за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку.

Ольга НАУМЧУК, жителька с. Забужжя.