Головна Листи ЩОБ СОКАЛЬ СТАВ КВІТУЧИМ

ЩОБ СОКАЛЬ СТАВ КВІТУЧИМ

Громадська організація «Народне слово закон» виступила ініціатором благоустрою у Сокалі. Насамперед, ми вирішили навести лад біля пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні, яка є біля катедрального собору св. ап. Петра і Павла, і взялися за встановлення квітника у її підніжжя. Аби яскраві квіти, які цвітуть з весни до пізньої осені, милували очі перехожих.

Підтримали добру справу підприємці Василь Підкіпняк та Іван Укальський, які офірували підставку для квітів. Не залишився осторонь і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, який посприяв у вирішенні багатьох організаційних питань, а ПП Ковальчук (гуртівня-база) виділив фарбу на суму 250 грн. ПП Гук («Гарантбуд») виготовив бетонні вази для квітів. У червні посадили квіти, за якими доглядає Віра Краковець.

Надалі плануємо зробити благоустрій біля пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні, адже вони – наша гордість. Маємо пам’ятати про них і розповідати нашим дітям та внукам. Як і привчати їх до турботи про своє місто.

Гарним прикладом для цього стала інша акція, яку активісти приурочили Дню Конституції України – це висадження саджанців троянд біля костелу. До неї долучилися працівники Сокальської районної та дитячої бібліотек. Хочеться, щоб наше місто стало квітучим і замайоріло яскравими різнобарвними кольорами у різні пори року.

Олег ЧЕПІЛЬ, волонтер організації «Народне слово – закон».