Головна Листи В Хлівчанському дитсадку – новий харчовий блок

В Хлівчанському дитсадку – новий харчовий блок

ТРИ УСПІШНИХ ПРОЄКТИ ЗА ДВА РОКИ

Хлівчанська громада та органи місцевої влади давно шукали нових підходів у вирішенні гострих місцевих проблем, й вирішили взяти участь у конкурсі мікропроєктів Львівської обласної ради. Успішна реалізація мікропроєктів у інших громадах Сокальщини дала їм надію на покращення соціальнопобутових умов.

З великим ентузіазмом активні лідери громади почали об’єднувати мешканців і створювати громадські організації. Розгорнулась робота з визначення пріоритетних місцевих проблем, пошуку партнерів та збору фінансових ресурсів для реалізації мікропроєктів. Уперше громади відчули, що до їхніх ініціатив дослухається місцева влада, і що вона готова вирішувати саме ті проблеми, які вони вважають першочерговими.

Відтак завдяки ініціативності мешканців села Хлівчани, у 2018 році вони змогли реалізовувати два мікропроєкти. Один стосувався Хлівчанської амбулаторії «Капітальний ремонт будівлі амбулаторії сімейної медицини в с. Хлівчани», інший – дошкільної установи «Капітальний ремонт будівлі Хлівчанського ясласадка». Проте на цьому громада не зупинилась. Відчуваючи підтримку Сокальської районної ради, у 2019ому вони вчергове взяли участь в обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку і… знову перемогли.

Цього року сільська дошкільна установа отримала відремонтований харчовий блок завдяки реалізації мікропроєкту «Капітальний ремонт приміщення кухні в дитячому садочку с. Хлівчани». Обласний бюджет склав майже 72 тисячі гривень, районний – майже 45 тисяч грн., сільський – близько 23 тис. грн., а також спонсорські кошти та фінансовий і нефінансовий внески громади сягнули 40 тисяч гривень. Загальна вартість проєкту – 179 тис. 892 грн.

Капітальний ремонт кухні передбачав демонтаж електропроводки, штукатурення поверхонь стін, прокладання проводів та трубопроводів каналізації, установлення грат та влаштування покриттів з керамічних плиток. Завдяки спільним зусиллям працівники кухні отримали оновлене приміщення, в якому сьогодні комфортно та затишно працювати. Дружній колектив Хлівчанського дитячого садка та сільська громада були черговий раз підтримані
Сокальською районною радою.

Відтак, працівники кухні отримали оновлене приміщення, в якому комфортно та затишно працювати.

Ганна БРОДЮК.