Головна Листи В Сокалі відбулися громадські обговорення Детального плану території колишнього господарського двору

В Сокалі відбулися громадські обговорення Детального плану території колишнього господарського двору

3 вересня у приміщенні Сокальської міської ради відбулись громадські обговорення Детального плану території колишнього господарського двору в м. Сокаль. Були присутні мешканці навколишніх будинків, котрі висловили своє незадоволення майбутньому сусідству з фарбувальним цехом. За словами сокальчан, у місті вже вдосталь підприємств, які погіршують екологічну ситуацію і ще одне таке в себе під боком вони не бажають мати.

Свої зауваження і пропозиції висловила і головний архітектор району Мирослава Баралус. Серед основних порад було більш детально все прорахувати та прописати. В результаті тривалих дискусій вдалось дійти згоди: прийнято рішення повернути Детальний план проектній організації на доопрацювання з врахуванням пропозицій жителів міста Сокаль. Після доопрацювання його повторно винесуть на громадські обговорення.

5 вересня відбулися обговорення Детального плану території під трансформаторними підстанціями. Після обговорення він був попередньо погоджений. В результати тринадцятирічної роботи Сокальська міська рада перша в Україні зобов’язала РЕМ платити оренду за землю, на якій розміщені їхні об’єкти.

6 вересня пройшли громадські слухання проекту Детального плану території Скверу Небесної Сотні по вул. Шептицького. Розглядалося кілька проектів пам’ятника. Перемогу здобув досить цікавий, неординарний проект Віктора Штикала. Знову ж таки були зауваження щодо деталей. Візуалізація цього об’єкта дозволила б прорахувати усі моменти, побачити як він сприйматиметься з різних сторін. Тому прийняли рішення доопрацювати і зібратися ще раз, запросивши на обговорення батьків загиблих героїв, воїнів АТО, щоб врахувати всі побажання.

Попри те, що оголошення про проведення громадських слухань опубліковано в районному часописі за місяць, бажаючих взяти участь в обговоренні було лише декілька.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.