Головна Листи Відбулася зустріч з платниками податків в Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській...

Відбулася зустріч з платниками податків в Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Днями у Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбулася зустріч з громадськістю, на якій розглянули порядок декларування фізичними особами активів, в рамках податкової амністії.

Зокрема, старший державний інспектор Сокальської ДПІ Ілона Міщук  проінформувала громадськість  про те, що з 1 вересня 2021 року розпочалось одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів, розміщених на території України або за її межами, які належать їм на правах власності та з яких, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Ілона Міщук  розповіла хто має право на подання одноразової декларації, які активи необхідно задекларувати, про ставки одноразового збору та терміни сплати податку. Також податківець зауважила, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування буде відбуватися шляхом подання одноразової декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету.

Крім того, Ілона Міщук  розповіла коли необхідно застосовувати РРО, ПРРО платникам єдиного податку та про порядок оформлення на роботу найманих працівників, оподаткування заробітної плати і подання звітності.