Головна Освіта 98 ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА

98 ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА

Ось і завершився навчальний рік, а для дітей приходить час прощання зі своєю альмаматер. Так, 18 травня у районному народному домі м. Сокаль відбувся святковий концерт та урочисте вручення свідоцтв випускникам Сокальської дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка.

Чимало викладачів, учнів та їх батьків прийшли привітати юних художників, музикантів, танцюристів та театралів із закінченням школи. Слово благословення прозвучало з вуст настоятеля грекокатолицької церкви Архістратига Михаїла •м. Сокаль о. Романа Синицького. Директор дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка Оксана Думанська згадала випускників, які стали видатними музикантами і прославили наше місто, розповіла про випуск 2018 р. та від імені всіх викладачів подякувала випускникам і їх батькам за добру, плідну співпрацю.

Із закінченням навчального мистецького закладу юних музикантів та їх батьків привітали голова райдержадміністрації Роман Токай та голова районної ради Микола Пасько. Вони зазначили, що Сокальська школа мистецтв ім. Віктора Матюка – одна з найкращих у Львівській області, плекає талановитих дітей, які в майбутньому стають елітою нашої держави. Очільники району побажали юнакам та дівчатам удачі, продовжити навчання в кращих вищих навчальних вузах та пронести через все життя любов до мистецтва.

Потім відбувся святковий концерт для батьків та гостей, які мали змогу ще раз насолодитися майстерністю виконання випускників. Вони презентували кращі музичні твори світових класиків.

Гості, серед яких були батьки та друзі випускників, щирими оплесками підтримували виступи юних артистів.

Опісля 98 талановитих випускників отримали свідоцтва про закінчення Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка, серед них учні музичного, хореографічного, художнього та театрального відділень. Відмінників та кращих випускників нагородили дипломами та грамотами за участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсах та виставках.

Зі словами подяки від батьків виступив священик Андрій Копчак.

Випускниця театрального відділення Сокальської дитячої школи мистецтв Христина Петринка подякувала викладачам за їх нелегку викладацьку працю, за увагу й теплоту протягом всіх років навчання в школі.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.