Головна Освіта У ПЕРЕХІДНОМУ КУБКУ ПЕДАГОГА ПЕРЕМОГЛИ УЧНІ

У ПЕРЕХІДНОМУ КУБКУ ПЕДАГОГА ПЕРЕМОГЛИ УЧНІ

На базі Тартаківського НВК пройшов щорічний турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Дробиняка – колишнього директора школи (19932004 рр.), а також тренера сільської команди «Зоря». За своє коротке життя, встиг зробити багато добрих справ на благо школи та спорту в Тартакові, про які згадують і сьогодні, переповідаючи історії молодому поколінню. Він завжди ставився з розумінням до колег по роботі, піклувався про розвиток спорту, зокрема футболу, котрий був на першому місці у Ярослава Олексійовича. Прививав цю любов і молодому поколінню, пропагандуючи здоровий спосіб життя, даючи правильні, а, головне, влучні настанови своїм підопічним, задля кращого результату. Тому рік за роком його колеги, учні та всі хто пам’ятає про цю світлу людину, збираються на турнір з футзалу, аби вкотре вшанувати пам’ять, та поборотися за кубок імені Дробиняка.

Директор школи Ольга Дідич згадала добрим словом свого колегу, а дружина покійного – пані Галина – щиро подякувала за світлу пам’ять про чоловіка. Присутні вшанували пам’ять Ярослава Дробиняка і всіх, хто загинув на Євромайдані та на Сході, хвилиною мовчання та виконали Славень.

Цього року в турнірі взяли участь команди: «ФСК Тартаків», Тартаківветерани, «Сокіл» Перв’ятичі, учні Тартаківської школи та команда відділу освіти. У цікавій та безкомпромісній боротьбі, яка точилася на майданчику, присутні побачили гарний, технічний та видовищний футзал від усіх команд.

Приємно здивували учні школи, котрі зуміли добре підготуватися до турніру, відшліфувати майстерність та награти домашні заготовки, які стали результативними. Таким чином хлопці зуміли виграти всі чотири поєдинки та вперше в історії цього турніру виграти перехідний Кубок ім. Я. Дробиняка. Команда ФСК «Тартаків» склала повноваження чинного володаря трофею, який вигравала два роки поспіль, задовольнившись лише третім місцем.

Команда відділу освіти РДА також серйозно налаштувалась на турнір, але поразка у першій грі проти майбутніх чемпіонів, залишила на другому рядку підсумкової таблиці. Ветерани під керівництвом Андрія Шеремети свої виступи на турнірі можуть занести в актив, адже також зібралася у хорошому складі та показали хороший футбол. Розчарувала лише копуни з Перв’ятич, котрі всі поєдинки програли. Але, як кажуть, головне – участь.

Кращими гравцями у командах визнані Олег Чемерис, Володимир Денисюк, Василь Курило, Степан Чех. Переможці та призери нагороджені грамотами та кубками, а також перехідним кубком, який знаходитиметься у школі, адже його здобули учні!

Назар БОЙКО,•с. Тартаків.
Фото автора.