Головна Освіта У Савчинській школі – оновлений спортивний зал

У Савчинській школі – оновлений спортивний зал

115 учнів Савчинської загальноосвітньої школи 25 жовтня отримали омріяний подарунок: капітально відремонтований просторий спортивний зал. З цієї нагоди тут відбулося спортивне свято: учні та вчителі радо вітали усіх, хто прийшов розділити цю радість з ними.

За давнім українським звичаєм кожна оселя освячується Божим благословенням. Тож аби учні Савчинської школи росли здоровими і сильним, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці села Савчин отець Іван Макар помолився разом з присутніми і освятив відремонтований зал.

У вітальному слові голова Сокальської районної ради Микола Пасько підкреслив, що спільними зусиллями колективу, керівництва школи, директора Центру з обслуговування закладів освіти Миколи Мисака, сільського голови Василя Кальки та підтримки Сокальської районної ради, яка ухвалила рішення про виділення 165 тисяч гривень – маємо добрий результат – оновлений спортивний зал.

М. Пасько констатував, що школа у Савчині динамічно розвивається, оновлюється, можливо, не так швидко, як би хотілось, але змінюється на краще. Хотілось би, щоб у всіх класах були нові меблі, сучасний харчоблок… Однак дорогу може подужати той, хто починає йти. Савчинська школа вже впевнено йде цим шляхом, і зуміла реалізувати не один проект. Зокрема, щодо енергозбереження. Сьогодні отримали нову затишну спортивну залу. Тож нехай діти мають додатковий стимул для займання спортом, гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля та висловив сподівання, що результатом будуть високі їх досягнення у спорті.

Очільник районної ради подякував усім, хто допоміг реалізувати цей проект та вручив грамоти Сокальської районної ради колективу школи та директору Володимиру Чубу за багатолітню сумлінну працю в освітній галузі та значний внесок у зміцнення матеріальнотехнічної бази школи.

Директор КУ СРРЛО «ЦОЗО» Микола Мисак подякував колективу школи, зокрема, його директору Володимиру Чубу та підряднику ФОП Віталію Трошину за реалізацію цього проекту, наголосивши, що кожен з них вклав часточку своїх зусиль, щоб спортзал виглядав таким як він є сьогодні. І побажав, щоб сюди діти приходили із задоволенням, зреалізовували свою потребу у фізичних заняттях, підвищували свої спортивні досягнення та бережно до цього ставилися.

«Новий спортзал – це не тільки радість для дітей, але й усього педагогічного колективу. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їхнє здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли здоровими, мужніми, витривалими, справжніми патріотами нашої держави», – сказав директор школи Володимир Чуб. Він також зазначив, в Савчинській школі є хороші спортивні традиції. Не раз вихованці закладу займали призові місця, ставали кращими на багатьох змаганнях районного рівня. Зокрема, збірна команда дівчат виборола першість в окрузі з футболу та баскетболу, юнаки є переможцями в Забузькому окрузі з футболу. І на підтвердження цих слів вручив почесну грамоту команді юнаків 56 класу, яка 23 жовтня зайняла третє місце на окружних змаганнях з мініфутболу і запевнив, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання та допоможе виховати здорове покоління.

Володимир Чуб від імені адміністрації школи, учнівського та педагогічного колективів подякував сільській та районній раді за співфінансування проекту, а також підприємцюпідряднику Віталію Трошину, який здійснював всі види робіт та нагородив його почесною грамотою. Привітала учнів та педагогічний колектив з відкриттям відремонтованого спортзалу й секретар Савчинської сільради Галина Сошкіна та подарувала футбольний м’яч.

Однак новому спортзалу найдужче раділи учні, адже відтепер юні спортсмени мають де займатися в холодну пору року як на уроках фізкультури, так і в спортивних секціях та хореографії. Оновлений спортзал слугуватиме їм і за актовий зал, де відбуватимуться шкільні свята.

Під час спортивного свята вихованці школи продемонстрували свої вміння, здобуті на заняттях фізкультури, спортивних секціях та хореографії. Танцювальний колектив «Натхнення», керівник Ольга Гасюк, подарував присутнім запальні хореографічні композиції.

По завершені урочистої частини відбулася товариська гра з волейболу між командою Хоробрівської та Савчинської ЗШ ІІІІ ступенів. Невдовзі у спортзалі вирували емоції – це вболівальники намагалися підтримати своїх гравців.

Голова районної ради Микола Пасько та директор КУ СРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти» Микола Мисак оглянули школу та підтримали пропозицію директора та вчителів щодо капітального ремонту харчоблоку та заохотили їх до написання нового мікропроєкту, адже у них є позитивний досвід: перемога в попередніх зробила цей навчальний заклад привабливішим та сучаснішим.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.