Головна Освіта Учні Княжівської школи побували на Добротвірській ТЕС

Учні Княжівської школи побували на Добротвірській ТЕС

І віртуальна екскурсія на теплоелектростанцію

У ритмі сучасного світу, в епоху технологій та гаджетів електроенергія стала одним із найважливіших елементів функціонування суспільства. Простіше кажучи, ми не уявляємо свого життя без електрики. Настільки звикли до комп’ютерів, телефонів, інтернету, кухонної та косметичної електро­тех­ніки, що, напевно, без цих речей вважаємо своє життя неповноцінним.

В умовах воєнного сьогодення багато звич­них для нас речей стали важкодос­тупними. Зокрема, виникли і проблеми з електроенергією. Ворог завдає нищівних ракетних ударів по енергосистемі. Українські енергетики працюють у посиленому режимі, намагаючись відновити знищені лінії і забезпечити потреби населення. Саме тому вони закликають нас відноситися до спо­живання електроенергії відповідально та економно.

Про правильне споживання, економію, важливість електроенергії у житті людини, а також про окремі аспекти її виробництва та роботу українських енергетиків розпо­відав учням Княжівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фахівець з виробництва електроенергії, працівник ДТЕК «Захід­енерго» Петро Красінчук. Зустріч відбулася 3 лютого цього року у приміщенні школи.

Для учнів 9-11 класів фахівець провів віртуальну екскурсію на Добротвірську ТЕС, під час якої розказав про видобуток та економію електроенергії, а також багато цікавих фактів про нелегку працю енер­гетиків. Учні та вчителі із захопленням слу­хали розповідь, переглянули презентаційні матеріали та почерпнули для себе багато цікавого. Опісля, звісно ж, було безліч запитань та відповідей, розмови, поради та жарти. Було цікаво усім.

Щиро дякуємо пану Петру Красінчуку за зустріч, зміс­товну і захопливу розмову.

Ве­лика подяка українським енергетикам за працю. Маємо працювати всі задля нашої перемоги.

Все буде Україна!

Світлана НОВОСАД,

директор Княжівської ЗШ І-ІІІ ступенів.