Головна Освіта Вперше поріг школи на Сокальщині переступить 763 першачки

Вперше поріг школи на Сокальщині переступить 763 першачки

2 вересня у 58 закладах загальної середньої освіти Сокальського району, п’яти закладах позашкільної освіти та 32 закладах дошкільної освіти розпочнеться новий навчальний рік.

За попередніми даними, вперше поріг школи переступить 763 першачки. А ось десятикласників навчатиметься 458, а одинадцятикласників – 477.
Як підготувалися до навчального року, редакції розповіли:

Марія ПОЛІЩУК, директор Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості:
– Наш комплексний заклад позашкільної освіти в 2020 році святкуватиме своє 65річчя. В БДЮТ щорічно навчається та розвивається понад 600 гуртківців. Педагоги творчі та натхненні (з них двом присвоєно звання «керівник гурткаметодист» – Олег Черешневський, Марія Поліщук та одному – звання «народний умілець» – Марія Бобешко), постійно стають переможцями та призерами педагогічних конкурсів. Так, і в цьому році переможцем конкурсу педагогічної майстерності молодих педагогів «Надія» стала керівник гуртка БДЮТ Марія Вельган, а педагоги Ольга Ровецька, Олег Черешневський, Марія Бобешко – призерами та лауреатами обласного конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості». В закладі діють зразковий вокальний колектив «Кришталь» (керівник Наталія Криштальська) та зразковий хореографічний колектив «Престиж» (керівник Мар’яна Блащук), які в 2019 році вдруге підтвердили своє звання як на обласному, так і на Всеукраїнському рівнях. На базі закладу діє Сокальський регіональний учнівський парламент.

Колектив працює творчо і результативно. Так, в 20182019 навчальному році наші гуртківці завоювали 70 призових місць на обласному та 19 – на Всеукраїнському та міжнародних рівнях.

Колектив творчо попрацював над підготовкою до нового навчального року і висловлює щиру вдячність Сокальській районній раді, відділу освіти РДА, ЦОЗО, Сокальському РМК, батькам та громадськості за постійну підтримку та допомогу в організації діяльності нашого закладу.

Олег СЛАВИЧ, директор Войславицької ЗШ III ст.:
– Теплі осінні дні для освітян та школярів особливо очікувані. Незабаром пролунає шкільний дзвоник, тому створення належних умов для школярів є першочерговим завданням кожного керівника закладу. Ритм ремонтних та підготовчих робіт у приміщеннях та на території кипить, адже скоро школи наповняться дітворою.
Адміністрація та педколектив Войславицької ЗШ ІІІ ступенів доклали усі сили, аби підготувати приміщення до початку навчального року. Проведено поточні ремонти, вчасно облаштовано навчальну аудиторію для першокласників за стандартами Нової української школи, створено комфортні умови для організації навчальновиховного процесу.

За рахунок фінансування районною радою, у другому корпусі школи зроблено внутрішні туалети. Проведено посильну підготовку спортивного майданчика: пофарбовано спортивні споруди та оновлено розмітку. Для покращення організації харчування дітей своєчасно та якісно проведено поточний ремонт харчоблоку.

Разом з підготовкою до навчального року, дирекція школи та обслуговуючий персонал підготували до роботи котельню та систему опалення приміщень до опалювального сезону.