Головна Право В Червонограді затримано групу наркоторговців

В Червонограді затримано групу наркоторговців

За ефективного процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури в ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом незаконного виготовлення та збуту наркотичних засобів, вчиненого групою осіб, за ознаками злочину, передбаченого ст. 307 ч. 2 КК України, слідчими місцевої поліції спільно з оперативними працівниками Управління протидії наркозлочинності у Львівській області викрито діяльність групи осіб, що збувала наркотичні засоби на території м. Червоноград.

Зокрема, в ході досудового розслідування здобуто достатньо доказів щодо численних фактів виготовлення та збуту мешканцям Червонограда особливо небезпечних наркотичних засобів – ацетильованого опію (в народі – «ширка»).

За результатами проведених 12.12.2017 р. правоохоронцями низки санкціонованих судом обшуків за місцем проживання, здійснення діяльності, гаражних приміщеннях та в автомобілях, котрі використовували зловмисники, виявлено та вилучено більше 5 кг подрібненої макової соломи, близько 50 кубів готового до вживання опію, шприци, посуд, обладнання та складові для виготовлення «ширки», понад 3,5 тис. грн. готівкових коштів здобутих від продажу наркотиків.

Вартість вилучених наркотичних засобів на «чорному ринку» становить близько 10 тис. гривень.

В порядку ст. 208 КПК України на «гарячому» затримано трьох осіб: двох місцевих 53х та 47ми річних чоловіків та 48ми річну жінку, яка безпосередньо збувала «ширку» червоноградцям.
На даний час всім зловмисникам вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 307 ч. 2 КК України (незаконне придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, вчинені групою осіб) та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Тривають першочергові слідчооперативні заходи з метою документування вчинених злочинів та встановлення інших осіб, причетних до злочинної діяльності.

Довідково: за вчинене наркоторговцям загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ярослав ГАРАСИМЧУК,•керівник Червоноградської місцевої прокуратури.