Головна Право В Сокалі чоловік повідомив про викрадення авто, котре сам продав

В Сокалі чоловік повідомив про викрадення авто, котре сам продав

В Сокальське відділення поліції 10 січня звернувся 20річний житель райцентру. Він повідомив, що в червні минулого року невідома особа поцупила його автомобіль «Ауді А4» на іноземній реєстрації.

Під час написання заяви чоловік був поінформований про відповідальність у випадку завідомо неправдивого повідомлення про злочин, що і засвідчив особистим підписом.

З’ясовуючи обставини події, працівники поліції встановили, що транспортний засіб не викрадали, a у серпні продали жителю Червонограда за 800 доларів США. Новий власник «Ауді» підтвердив це, надавши копії реєстраційних документів, які отримав при купівлі машини. За словами «потерпілого», він, маючи намір поїхати за кордон, вирішив повідомити поліцію про незаконне заволодіння транспортним засобом, аби уникнути сплати штрафу. Оскільки термін перебування «Ауді» на митній території України давно завершився, а автомобіль своєчасно не виїхав у країну реєстрації.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст.

383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину). Максимальне покарання, передбачене статтею, – позбавлення волі на строк до двох років. Досудове розслідування триває.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.