Головна Право Виявили нелегалів…

Виявили нелегалів…

Працівники Сокальського відділення поліції 27 березня під час проведення операції «Мігрант» виявили двох іноземних громадян, 76річного чоловіка та 29річну жінку, які порушили терміни перебування на території України. Про цe інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

На обох іноземців складено адмінпротокол за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вирішується питання про примусове повернення в країну походження.

Нагадаємо, на Львівщині триває операція під умовною назвою «Мігрант». Метою цільових профілактичних заходів є нагляд та контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, а також з метою протидії та запобігання нелегальній міграції.

Триватимуть вони до 30 квітня.