Головна Право Як отримати довідку про відсутність судимості

Як отримати довідку про відсутність судимості

з 1 лютого можна отримати у територіальних сервісних центрах МВС. Замовити довідку мешканці Львівщини можуть з вівторка по суботу (включно) з 9.00 до 18.00 години в регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області: незалежно від місця реєстрації за адресою: м. Львів, вул. Данила Апостола, 11. 79000. Телефони для довідок: (032) 2556272, 2556274. Центр працює без перерви на обід.
Бланк запиту на отримання довідки можна отримати та заповнити безпосередньо у адміністратора територіального центру. Щоб отримати довідку громадянин повинен мати з собою документ, що посвідчує особу, а також його копію, яка надається посадовій особі територіального центру. Особи, котрі раніше були судимі, повинні мати також документ, що засвідчує поточну відсутність судимості.
Термін дії довідки про відсутність судимості не визначається, оскільки вона надається станом на дату, коли здійснюється перевірка. Їх надають безкоштовно, термін виготовлення – тридцять календарних днів від дня надходження запиту. Нагадаємо, раніше довідки про відсутність судимості громадяни отримували в Управлінні інформаційної підтримки та координації поліції 102 Головного управління Національної поліції у Львівській області. Відповідно до наказу №1256 МВС України «Про організацію доступу до відомостей персональнодовідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України», ці функції від 1 лютого передані територіальним сервісним центрам МВС України.
Відділ комунікації поліції Львівської області.