Головна Свято МАЛА БАТЬКІВЩИНА, НАШ РІДНИЙ ДІМ

МАЛА БАТЬКІВЩИНА, НАШ РІДНИЙ ДІМ

«Рідне село – криниця родоводу. У роки далекі, де білі лелеки. У річці Білий Стік шукали дна. Пишну околицю назвали Волиця…», – такими словами, 23 липня, розпочалося святкування у селі Волиця Дня села. На сільському стадіоні зібрались місцеві жителі від старого до малого. В цей день село радо зустрічало гостей, зокрема, своїх вихідців, які з’їхались з різних куточків Львівщини.

Ведучі Наталія Антонюк та Наталія Чоп з приємністю оголосили про початок свята. Учні Волицької загальноосвітньої школи вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались Україні, рідному краю, батькам.

Хвилю бурхливих оплесків викликали виступи Вікторії Антонюк та Аліни Савки. Особливо тепло сприйняли односельчани виступ аматорівгумористів Оленки Ляшук, Назара Івашківа, Ірини Маланчук, Аліни Савки, які відтворили сценки сільського життя. Проте скарбниця талантів тільки починала розкриватись. Гуморески та вірш про село прочитала Стефанія Іванчина.

Радо зустріли і щиро аплодували односельчани чоловічому і жіночим ансамблям, народному аматорському хору під керівництвом Ігоря Гуля.

Волицький сільський голова Надія Білик щиро привітала односельців з Днем села та вручила його жителям, які беруть активну участь в громадському житті, подяки за вагомий внесок у розвиток інфраструктури населених пунктів сільської ради. Зокрема, особливу подяку п. Надія висловила батькам Миколі Володимировичу та Ганні Степанівні Іськевичам за виховання сина Степана, який сьогодні гідно виконує громадянський обов’язок – проходить військову службу в Збройних Силах України. Вона також побажала селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята об’єднують людей, вселяють надію на краще життя.
На святі звучали слова шани для найстарших мешканців, новонароджених, а також аграріїв. Та найбільше слів вдячності лунало для хлопців, які захищають рідну землю на сході нашої Батьківщини. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих в зоні АТО українських воїнів.

Урочиста частина свята закінчилась сучасними танцями та флешмобом. Розвагою для наймолодших гостей свята стали ігри на надувній гірці й стрибки на батутах.

Зорганізували яскраве свято для земляків вчителі Волицької ЗШ ІІІІ ст. Надія Стецюк та автор цих рядків, а також Наталія Антонюк, Аліна Савка, Діана Савка, Наталія Чоп, Лілія Іванчина, Оленка Ляшук, Юлія Гудим, Вікторія Білик, Наталія Коханчук, Ірина Маланчук, Олег Іванчина, Назар Івашків.
Здається, свято вдалось на славу, позитивні емоції, відчуття особистої вартості й значущості свого народу переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на стадіон. Тож бережімо славні традиції, звичаї, примножуймо здобутки села на радість дітям та внукам, бережімо, не цураймося свят та буднів, бо село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина.

Наталія ІВАНЧИНА, вчитель Волицької ЗШ IIII ступенів.