Головна Цікаво Чим захистити рослини?

Чим захистити рослини?

Напевне, цим питанням щороку задаються всі аграрії світу. Якщо раніше різновидів шкідливих комах або рослин було небагато, то з кожним роком з’являються все нові й нові види, які не дають спокійно вирощувати наш з вами урожай. Сьогодні поговоримо що насправді допомагає позбутися шкідників та що для цього потрібно застосовувати.

Давайте розберемося з таким питанням: що саме роблять бур’яни із нашими посівними та іншими культурами? Вірно! Вони споживають вологу, яка має йти безпосередньо до наших рослин.Так, ще й беремо до уваги той факт, що шкідливі бур’яни досить щільно висіюються по ділянці городу й не додають йому краси. З проблемою надмірного споживання вологи бур’янами від рослин дуже ефективно справляються гербіциди .

Як саме? Ось відповідь:

Гербіцид Тітус зупиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння, в результаті чого припиняється ріст піддатливих бур’янів через декілька годин після обробки. Однак, видимі симптоми з’являються лише через декілька днів, а загибель бур’янів наступає через 15-25 днів. Менш піддатливі бур’яни і рослини, що знаходяться на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але в цьому випадку їх ріст та конкурентоздатність з культурою в споживанні поживних речовин і води припиняється. Тобто навіть у разі чого, якщо у вас менш піддатливі бур’яни, вони майже не споживатимуть поживних речовин та води від рослини.

Другою проблему абсолютно кожного аграрія є комахи. Їх також велика кількість, але є види, які на території України “радують” нас завжди:
– Зернова міль
– Борошняні хрущаки
– Жук довгоносик
– Борошняний кліщ
– Зерновий шашіль

Цей список можна ще продовжувати і продовжувати, але ми з вами тут за вирішенням проблеми. Яке ж воно? А в труднощах з комахами нам допоможе інсектицид . В чому полягає його дія? Питання досить влучне. Ось як впливають інсектициди на комах:
Основна дія препарату відбувається при потраплянні Корагену до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген активує рианодин рецепторні гени, які відіграють ключову роль в скороченні м’язів. Після прийому Корагену активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м’язів шкідника. Неконтрольоване виведення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м’язи і миттєво настає параліч. В свою чергу це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть.
Потрапивши в організм комахи, спостерігаються наступні симптоми отруєння: миттєва зупинка харчування, параліч м’язів, загибель протягом 24 – 72 годин.

Тому якщо ви зіштовхнулися із такою проблемою, як шкідливі комахи та рослини( бур’яни) — гербіциди та інсектициди повинні завжди бути у вас під рукою. Вдалого врожаю!