Головна Свято Привітання працівників агрофірми «Білий Стік» і всіх аграріїв із професійним святом –...

Привітання працівників агрофірми «Білий Стік» і всіх аграріїв із професійним святом – Днем працівників сільського господарства

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вітаю працівників агрофірми «Білий Стік» і всіх аграріїв із професійним святом – Днем працівників сільського господарства та з нагоди завершення сільськогосподарського року.

Попри всі труднощі, які прийшли цього року, завдяки наполегливій праці працівників господарства, умілому керівництву керівників підрозділів агрофірма нормально функціонує, вчасно виплачується заробітна плата, а вона чимала, і цього року збільшується на 25% до торішнього, виплачуються всі податки державі, які разом із соціальними витратами становлять 9 млн. 229 тис. грн., що становить 4 тисячі 135 гривень на 1 гектар сільськогосподарських угідь. Зросла оплата за оренду землі до торішнього на третину і на сьогодні власникам землі нараховано і виплачено 8,3 млн. гривень, що наближається до річного фонду оплати праці всіх працівників господарства.

Основною галуззю агрофірми є молочне скотарство, кожен день на заводи відправляється до 9 тонн молока, що за нормами харчування 500 г на людину забезпечує 18 тисяч споживачів. Це наш бренд. Очікуємо цього річ надій 7500 л на корову, а на фермі №1 с. Комарів, одержать 8700 л від корови – це рівень продуктивності на європейських фермах.

Хочу подякувати спеціалістам і керівникам молочної галузі Василю Іванцю, Василю Охриму, Михайлу Огінському, операторам машинного доїння Наталії Гайдюк, Катерині Пахолок, Богдану Прусу, Петру Царю, Василю Іванчині, Галині Мельник, працівникам ферм Оресту Демчуку, Михайлу Шклянці, Олегу Вороні, Марії Романьчук, трактористумашиністу кормових міксерів Ігорю Гану. Щира подяка й спеціалістам – головному бухгалтеру Василю Костюку, головному економісту Роману Пограничному, провідному агроному Ганні Дідич, завідувачу центральним складом Петру Возняковському, робітникам галузі рослинництва Івану Верхолюку, Володимиру Демчуку, Богдану Олійнику, Роману Пирському, Володимиру Келешу.
Процес відкриття ринку землі, в якому змішались політика та економіка, пройшов критичну межу, тепер аграріям залишається складати останні гроші на викуп землі та вчитися жити при вільному ринкові.

Впевнений, що більшість власників землі не кинуться стрімголов в цю аферу. При оплаті за оренду землі, що є цьогоріч власник за 56 років отримає її вартість і користується надалі і передасть нащадкам, а продавши забуде за неї назавжди.

Щиро вітаю зі святом своїх працівників і наших орендодавціввласників землі із Волицької, Переспівської, Тартаківської сільських рад. Бажаю міцного здоров’я, тепла і затишку Вашим родинам, щастя, добра, благополуччя, миру та достатку. Хай добре нива засівається і за доброї погоди щедрий вродить урожай.

Олег ІВАНЧИНА, директор ПАФ «Білий Стік».