Головна Цікаво Де купити гальмівні колодки Ferodo в Україні

Де купити гальмівні колодки Ferodo в Україні

Гальмівні колодки – найважливіша складова не тільки всього автомобіля, але і гальмівної системи в цілому. В першу чергу, в цій деталі цінується безпеку і надійність. Частина автовласників знаходиться в пошуку ідеальних комплектуючих для свого автомобіля по співвідношенню “ціна = якість”, в той час як інші переконані, що за безпеку треба платити величезні суми грошових коштів. Чому ж перші власники транспортних засобів мають рацію більше, ніж друга половина? Сьогодні про все вам розповімо.

Ми розповімо про марку гальмівних колодок під назву Ferodo, поговоримо про особливості виробництва, про виникнення компанії і чому це краще рішення для вас на 2020 рік?

Компанія Ferodo

Перша гальмівна колодка, випущена компанією Ferodo, згадується ще 100 років тому. На дворі 1897 рік, попереду ціла епоха відкриттів і розвитку автомобілебудування. Але вже тоді, один з початківців фахівців в цій області, а також в інженерії Герберт Фрід, вирішив присвятити всього себе виробництву передових автомобільних запчастин. Так, хтось скаже зараз, що для розвитку компанії було вибрано дуже вузьке спрямування, але Фрід був упевнений, що він може вивести якість виробництва автомобільних комплектуючих на новий уровень.Компанія Ferodo набрала свою популярність. не втративши її і в наш час, відкривши провадження в декількох точках світу.

Особливість виробництва колодок Ferodo

Компанія є однією з небагатьох, яка залишила можливість людям брати участь в складанні колодок, що не запустивши машинний процес повністю, а також давши можливість людині проводити діагностику деталей, в уникненні помилок, які могли бути допущені роботами.

Передні і задні колодки ferodo проходять ліцензування за стандартом R 90, тому за якість запчастин від даної компанії, переживати не варто.

Цінова політика

Це дуже цікавий момент, який зачіпає і політику компанії в цілому. У той час, коли багато компаній розробляють геніальні маркетингові ходи з підвищенням цін на свій товар, а також збільшення обсягу продажів, компанія Ferodo вважає, що безпека для водія не повинна коштувати дорого. Саме тому гальмівні колодки цієї компанії є найдоступнішими в багатьох європейських країнах.

В Україні ж передні і задні гальмівні колодки ви також можете купити за приємними цінами, особливо зробивши це за допомогою Інтернету.

“Japan-Cars” – це інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу автомобільних запчастин від перевірених виробників за приємними цінами.