Головна Цікаво Латексні фарби Sniezka: різновиди та сфера застосування

Латексні фарби Sniezka: різновиди та сфера застосування

Серед великої різноманітності пропонованих сьогодні вітчизняним споживачам лакофарбових матеріалів для виконання оздоблювальних робіт, високим попитом користуються фарбувальні склади з додаванням латексу. Завдяки унікальному поєднанню подібних компонентів, латексна фарба, відгуки про яку виключно позитивні, відмінно підійде, як для декоративного оформлення елементів інтер’єру, так і для захисного фарбування фасаду будівлі. У каталозі бренду Снєжка завжди можна підібрати високоякісні склади різного призначення з матовим або глянсовим ступенем блиску. Латексна фарба, ціна якої цілком прийнятна для різних верств населення, широко представлена в інтернет-магазині компанії – https://sniezka.in.ua/kraski/lateksnye-kraski/

Особливість

 • Універсальний матеріал, однаково добре підходить для будь-якої поверхні, незалежно від внутрішньої або зовнішньої обробки.
 • Фарба латексна-екологічно Снєжка безпечний продукт, який добре підходить для житлових кімнат, а її хороші показники вологостійкості дозволяють використовувати склад у ванних кімнатах або кухнях.
 • Латексна фарба для стін і стель володіє відмінними декоративними характеристиками. Можна з легкістю надавати будь-який відтінок, додаючи спеціальний пігмент на водній основі.
 • Пофарбована поверхня досить міцна та стійка до стирання, можна проводити багаторазове вологе прибирання.
 • Завдяки вмісту в складі додаткових біоцидних компонентів, запобігається розвиток біозаражень.
 • Фарба не має різкого запаху, рівномірно та економічно покриває основу і швидко сохне.

Різновиди латексних складів

 • Акрилові латексні емульсії, використовуються для зовнішнього і внутрішнього фарбування, мають високу вартість, але і найбільш тривалий термін експлуатації.
 • Полівінілацетатні склади на основі ПВА відносяться до самих бюджетних. Такі склади не використовують зовні, і краще наносити на віддалені від рук поверхні, такі як стелі.
 • Бутадієнстирольні мають гарну волого- та зносостійкість, проте нестійкі до світла, тому оптимальний варіант їх використання – це внутрішні поверхні темних приміщень.
 • Акрилосіліконова фарба латексна Sniezka має хорошу стійкість до всіх необхідних атмосферних факторів, тому така фарба найбільш підходяща для фасадної обробки.

Популярні Латексні склади Sniezka

 • Інтер’єрна фарба Satynowa з високоякісними смолами та пігментами створює особливо міцну і стійку до миття поверхню, що зберігає ідеальний зовнішній вигляд та відтінок матеріалів. Склад не розбризкується і має гарну покривну здатність, брудовідштовхуюча тонка плівка оптимально підходить для гладкої і рівної поверхні.
 • Плямовідпірний латексний склад Platinum Modern здатний на гладкій витриманій поверхні відштовхувати різні забруднення (фломастери, сік ягід, шоколад, кетчуп та ін.). Фарба володіє відмінними експлуатаційними характеристиками, не розбризкується та зручно наноситься.
 • Унікальна фарба Platinum Magic утворює на мінеральних або дерев’яних поверхнях покриття, на якому можна буде писати або створювати малюнки, як на шкільній дошці. Це досить зручно для дитячої кімнати, де дитина зможе розвивати творчий потенціал, для офісу в якості записника або з метою презентації меню в кафе.
 • Platinum Kitcher-Bath – вологостійкий склад з вмістом силікону. Є відмінним варіантом для кухні, ванної кімнати і подібних приміщень. Завдяки спеціальним компонентам, запобігає будь-якій можливісті біозараження.