Головна Цікаво Обладнання з моніторингу та контролю від VITEX

Обладнання з моніторингу та контролю від VITEX

Щодня ми витрачаємо певні запаси води, електроенергії, газу та інших ресурсів. Для того, щоб слідкувати за цими показниками потрібно встановлювати обладнання для контролю та обліку. Виготовленням такого обладнання займаються компанії, що спеціалізуються на електроніці. Щоб обрати обладнання для обліку, потрібно знайти перевіреного виробника, який не просто виготовляє електроніку, а має усі дозволи та сертифікати якості. Одним з таких виробників є компанія VITEX, яка є виробником обладнання такого типу.

Асортимент обладнання від компанії VITEX

Компанія торгової марки VITEX має власне виробництво та виготовляє групи товарів для ЖКХ та приватних підприємств. Компанія повністю спеціалізується на обліку різноманітних показників. Завітавши на сайт компанія https://vitex.ua/gps-monitoring-transporta  можна переглянути детальну інформацію. Серед основних категорій обліку обладнання VITEX можна виділити:

  • Контролери;
  • Прилади для моніторингу транспорту;
  • Прилади для контролю газу, води, електроенергії, тепла;
  • Прилади для контролю технологічних показників;
  • Веб-моніторинг.

Прилади для контролю показників ЖКХ

Усі житлово-комунальні підприємства використовуються лічильники для обліку усіх ресурсів. Це дозволяє ефективно розраховувати бюджет, витрати та майбутні доходи. Більшість провідних компаній в Україні використовують обладнання від компанії VITEX.  Якість продукції компанії  відповідає усім стандартам, тому при її використанні можна бути спокійним та впевненим в показниках обліку.

Прилади для моніторингу транспорту

Працюючи в галі транспортних перевезень, кожен логіст знає, як важливо контролювати маршрут водія, розхід палива та інші показники роботи. Для цього компанія VITEX пропонує обладнання для моніторингу транспорту. Завдяки лічильникам та датчикам, можна повністю автоматизувати роботу Вашого транспорту. Компанія VITEX пропонує різноманітні рішення моніторингу роботи машини, водія, зносу запчастин та розходу палива. ЦЕ дозволяє побудувати ефективний процес роботи Вашого транспортного відділу чи компанії загалом.

Веб-моніторинг

Одним з найсучасніших розробок VITEX є веб-моніторинг. Це спеціальна програма, яка слідкує за різними показниками за допомогою датчиків та передає усю інформацію в режимі реального часу на екран Вашого комп’ютера. Це зручно, швидко та надзвичайно ефективний. Завдяки передовим технологіям Ви зможете усе контролювати та використовувати у своїх цілях.