Головна Листи Голова ЛОДА: Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії...

Голова ЛОДА: Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства

Шановні мешканці Львівщини!

У 2020 році виповнюється 75-річниця Перемоги над нацизмом у Європі та 75-та річниця завершення Другої світової війни. 8 та 9 травня ми згадуємо подвиг Українського народу у боротьбі проти нацизму, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, а також вшановуємо пам`ять мільйонів жертв найбільшого в історії людства військового конфлікту.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Війна – це не лише зброя та військові дії, не лише геополітика, військова стратегія і тактика, а й мільйони людських життів, виживання протягом років у надважких умовах. У ці дні згадуємо усіх, хто боровся та постраждав від нацизму: ветеранів, дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

Зараз в Україні також триває війна, агресор – Росія, яка зазіхає на цілісність України, руйнує міжнародну систему безпеки і несе загрозу миру у всій Європі. Наша держава продовжує боротьбу за власну незалежність. Історія нам показує, що український народ перемагає лише тоді, коли він незалежний, єдиний, соборний. Відтак, маємо діяти разом і захищати те, що для нас цінне.

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

З повагою
Голова Львівської обласної державної адміністрації
Максим КОЗИЦЬКИЙ