Головна Цікаво Провітрювачі для приміщень – як вибрати?

Провітрювачі для приміщень – як вибрати?

провітрювачі приміщень

Свіже повітря в будинку – запорука здоров’я для кожної родини. Якщо повітря циркулює правильно, вологість не перевищує норму, тоді в такому приміщенні дихається вільно. Однак, зазвичай це ідеальні параметри, адже в кожному будинку встановлені металопластикові вікна. Вони повністю герметичні і не пропускають повітря. А через різну діяльність в будинку (приготування їжі, прання, сушка одягу) виділяється надмірна волога і вуглекислий газ. Без провітрювання все це збирається і впливає на самопочуття людей. Втома, головний біль, сонливість – все це ознаки поганого повітря в будинку. Щоб вирішити цю проблему потрібно тільки придбати проветриватель в інтернет-магазині Лювента.

Провітрювачі в інтернет-магазині Лювента

Інтернет-магазин Лювента спеціалізується на обладнанні і пропонує великий вибір провітрювачів. У магазині на сайті в розділі проветриватели в интернет-магазине Лювента  можна придбати провітрювачі провідних європейських брендів. Саме тут зібрані тільки найкращі і перевірені часом моделі. Ціни на провітрювачі коливаються від 450 до 8000 грн. Тому ви зможете вибрати проветриватель відповідно до вашим бюджетом. Провітрювачі бувають декількох типів. Давайте розберемося, як правильно вибрати проветриватель. Перш за все, всі провітрювачі діляться на два типи:

• настінний проветриватель – встановлюється безпосередньо на стіні. Циркуляція повітря проводиться через отвір, в якому встановлений проветриватель. Такий провітрювач виключає потрапляння дощу і інших опадів;
• віконний провітрювач – встановлюється у вікні. Переважно він невеликих розмірів і також має захист від опадів і шуму.

Крім типу провітрювача, слід враховувати й інші показники такого обладнання. Перша це діаметр робочого корпусу. Він може бути від 100 до 160 мм. Якщо у вас велика площа приміщення, звичайно краще вибирати корпус з великим діаметром роботи. Ще одним важливим показником є ​​витрата повітря і приплив повітря.

Ці показники можуть коливатися від 5 до 32. Відповідно до розмірів кімнати і типом приміщення, слід обов’язково враховувати всі параметри. О

днак якщо ви зовсім не розбираєтеся в даному обладнанні, краще проконсультуватися з менеджером в інтернет магазині, яким допоможемо вибрати модель і виробника відповідно до ваших заданими умовами. На кожен проветриватель інтернет-магазин Люверта надає офіційну гарантію і доставляє замовлення протягом трьох днів. Встановіть проветриватель в ваш будинок і ви відчуєте, як змінилася атмосфера у вашій родині.