Головна Економіка Делегація з Белзщини представила громаду на бізнес-зустрічі з польськими підприємцями

Делегація з Белзщини представила громаду на бізнес-зустрічі з польськими підприємцями

22-23 січня 2024 р. голова Белзької громади Оксана Береза та перший заступник міського голови Тарас Стародуб побували у польській ґміні Верушув. Мета візиту – налагодження контактів між місцевими державними економіч­ними та господарськими структурами, які функці­онують на територіях ґміни Верушув та Бел­зької міської ради.

22 січня у  Верушові відбулась зустріч мера Верушова Рафала Пржибила з представниками місцевого бізнесу, банкірами, представниками Європейських фондів, де гості та спікери мали можливість ознайомитись з діяльністю міста Верушув та ґміни загалом.

Під час зустрічі делегація Белзької міської ради презентувала свою громаду. Перший зас­тупник міського голови Тарас Стародуб предста­вив презентацію Белзької громади, в якій висвіт­лено інвес­тиційну спроможність громади, зокрема, напра­цювання у створенні мультимодального терміналу (сухого порту) та можливості для розвитку сонячної енергетики.

23 січня Белзький міський голова Оксана Береза та бурмістр Верушува п. Пржибил підписали лист про наміри, щодо співпраці між громадами у галузі економіки, екології, культури, спорту і туризму, а також, з метою реалізації про­єктів у рамках структурних фондів Європейського Союзу.

Щиро вдячні пану бурмістру за теплий прийом, розуміння і підтримку України. Белзька міська рада про­довжує працю­вати на розвиток та популяри­зацію Белзщини за кордом та залученням інвестицій для напов­нення бюджету громади.

В рамках закордонної поїздки до Польщі де­легація з Белзщини зустрілась з представника­ми місцевого самоврядування ґміни Кемпно.

23 січня міський голова Оксана Береза та перший заступник міського голови Тарас Стародуб зустрілись з бурмістром міста та ґміни Кемпно Пйотром Псикусом та другим заступником бурмістра Кшиштофом Годеком.

Сторони обговорили можливості подальшої співпраці та, найближчим часом, підписання угоди про партнерство.

Представники Белзької міської ради презен­тували туристичний та інвестиційний потенціал Белзької громади.

Зокрема, обговорили організацію щорічної прощі з Белза до Ченстохови,  зосередили увагу на розвитку відновлю­ваної енергетики на території Белзщини та інших можливих інвестиційних проєктах в галузях сільського господарства та промисловості.

Дякуємо керівництву міста та ґміни Кемпно за конструк­тивний діалог, сподіваємось на міцну та взаємовигідну співпрацю.

Юлія СТАРОДУБ.

Фото автора.