Головна Листи Волонтери з Німеччини передали БФ «Карітас»-Сокаль автомо­біль для перевезення персоналу, який отримала...

Волонтери з Німеччини передали БФ «Карітас»-Сокаль автомо­біль для перевезення персоналу, який отримала НГУ

НІМЕЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ

Автомобільна техніка – одна з най­частіших потреб ЗСУ. Наприкінці груд­ня німецькі волонтери з BRV Hilft der Ukraine, які є друзями БФ «Карітас»-Сокаль, передали на Україну автомо­біль для перевезення персоналу від волонтерської пожежної частини Ізе-лерсхайм (начальник міської пожежної охорони Нільс Шварц). Це вже другий автомобіль, який передала організація BRV Hilft der Ukrainе з початку повно­масштабного вторгнення росії в Укра­їну. Першим був автомобіль швидкої медичної допомоги, укомплектований медичними засобами та медикамента­ми, яку БО БФ «Карітас»-Сокаль пере­дав Національній гвардії України. При передачі автомобіля керівник BRV Hilft der Ukrainе Дітер наголосив, що ні­мецькі друзі сподіваються, що він слу­житиме довго.

Транспортний засіб уже передано військовим, які використовуватимуть його для виконання бойових завдань, доставки вантажів та евакуації поране­них на Запорізькому напрямку. Перед відправкою на передову, його заван­тажили необхідними для військових речами.

– Дякуємо нашим друзям з Німеч­чини за ще одне авто для потреб ЗСУ, – говорить менеджер БФ «Карітас»- Сокаль Мар’яна Яремчук. – Такими важливими та корисними справами волонтери, доброчинці та небайдужі люди, підтримують наших вій­ськових та українців, допомагають набли­жати перемогу України.

Разом до перемоги!

Любов ПУЗИЧ.