Головна Свято У РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР – З КОЛЯДОЮ ТА ГОСТИНЦЯМИ

У РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР – З КОЛЯДОЮ ТА ГОСТИНЦЯМИ

Вже стало доброю традицією у Велико­мостівському ясла-садку «Соняшник» допомагати та їздити в реабілітаційний центр м. Соснівка, де проходять лікування наші військові з різних куточків України, зокрема зі Запоріжжя, Донецька, Харкова, Маріуполя…

Велика подяка колективу і батькам Вели­комостівського ЗДО, які започаткували і надалі продовжують відвідувати військових, які проходять реабілітацію після важких поранень та психологічних травм. Їм вкрай потрібна наша моральна і психологічна підтримка, відчуття того, що про них не за­були. Цього разу, дізнавшись про нашу по­їздку в реабілітаційний центр в м. Соснівка, до нас долуча­лись колективи Купичвіль­ського ЗДО, Ку­личківської школи-садок, Пристанської школи-садок, Боянецького ЗДО. За кошти, зібрані колективами і батьками, придбали необхідні ліки, про­дукти харчування. З них ми сформували продуктові набори для на­ших воїнів.

А на різдвяні свята з колядками і щедрів­ками ми відвідали військовослужбовців у реабілітаційному центрі. Цікаве вертепне дійство поставили для них вихованці катехитичної школи церкви Благовіщення Пре­святої Богородиці, під керівництвом Олени Пастирнак і Мар’яни Волощук. Своїм висту­пом вони заохотили усіх до спільної коляди, яка викликала сльози радості на обличчях і військових, і персоналу лікарні. Вони наче ожили. Недарма кажуть, що українські ко­лядки мають потужну енергетику. Адже їх називають мо­литвою нашого народу. Вели­ке спасибі водію ав­тобуса Петру Гу­пало, який за­віз нас у Соснів­ку.

Наш колектив, при підтримці та допомозі бать­ків, і надалі ма­тері­ально під­триму­ватиме вій­сько­вослужбовців у реабіліта­ційному цен­трі, аби вони швид­ше одужу­вали, залікову­ва­ли свої ду­шевні рани та адапто­вувалися до мирного життя. Запрошуємо до­лучатись всіх ба­жаючих. Адже якби не вони, то хтозна чи змогли б ми сьогодні бу­ти тут і вести свій звичний спосіб життя. Тож ми перед захис­никами нашої держави в боргу.

Надія МАРМАШ,
директор Великомостівського ЗДО.