Головна Військо В Сокалі рідним Героя Степана Лутчина була вручена нагорода «Золотий Хрест»

В Сокалі рідним Героя Степана Лутчина була вручена нагорода «Золотий Хрест»

«ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ» – СІМ’Ї ГЕРОЯ!

18 січня Сокальський міський голова Сергій Касян та командир підрозділу 63 окремого батальйону ТРО Зброй­них сил України Юрій Матвієв вручили нагороду від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залуж­ного «Золотий Хрест» дружині та дітям Героя Степана ЛУТЧИНА (посмертно).

Захисник Степан Лутчин загинув 5 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Він був родом з с. Острів Червоноград­ського району, з дружиною та дітьми жив у Сокалі. Мужньо захищав Україну в складі 63 Окремого батальйону сил ТРО ЗСУ.

З перших днів війни Степан Лутчин разом із сином Владиславом пішли захищати Україну. 2023 рік виявився дуже важким для цієї родини, син Владислав потрапив у полон окупан­тів, а батько Степан загинув на Хар­ківщині.

Неможливо передати сльози і роз­пач дружини Аліни, яка втратила чо­ловіка та щоденно переживає за сина, який досі в полоні. Єдиною її розрадою є двоє молодших діточок – син Максим та донечка Ангеліна, які пишаються подвигами свого батька і брата.

Усі ми повинні щоденно пам’я­тати про Героїв, тих, які віддали за нас своє життя і тих, які нині ри­зи­кують життям, в мороз, сніг, дощ, у важких боях вибо­рюють наше майбутнє.

Молімося за наших Захисників, щоб Бог їх оберігав! Пам’ятаймо про ціну мирного життя!

Ольга ДЕНИСЮК.

Фото автора.