Головна Економіка ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Відповідно до Указу Перзидента від 18.08.2006 р. №685/2006 День охорони праці в Україні відзначається щорічно 28 квітня. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього для охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Управлінням соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації та Фондом державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань систематично проводиться аналіз стану охорони праці на підприємствах за участю профспілкових організацій, з метою надання організаційнометодичної допомоги керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування у проведенні атестації робочих та забезпечення укомплектування їх наочною агітацією, нормативноправовою літературою, постійно проводяться семінари, «круглi столи» та виїзні засідання з керівництвом підприємств та працівниками з питань охорони праці.

Рекомендуємо більшу увагу звертати на новостворені підприємства, працювати над вирішенням проблем не лише напередодні Всесвітнього дня охорони праці, а постійно, дбаючи про неухильне дотримання законодавства про охорону праці, що є запорукою збереження життя і здоров’я працівників. Підвищувати культуру виробництва для зменшення викиду у навколишнє середовище шкідливих та небезпечних виробничих факторів.

Наталія ДАНЬКО, провідний спеціаліст відділу контролю управління соціального захисту населення Сокальської РДА.