Головна Листи І СОКАЛЬЧАНИ ЛІКВІДОВУВАЛИ АВАРІЮ НА ЧАЕС

І СОКАЛЬЧАНИ ЛІКВІДОВУВАЛИ АВАРІЮ НА ЧАЕС

В управлінні соціального захисту населення Сокальської РДА на обліку перебувають 236 осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з них: 22 учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії; 77 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії; 13 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 3 категорії.

До 31 річниці з дня аварії на ЧАЕС передбачено виплату матеріальної допомоги особам постраждалим від Чорнобильської катастрофи в розмірі 500,00 грн. на особу за рахунок коштів місцевого бюджету згідно з Програмою соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік.

Постановою Кабінетом Міністрів України від 23.11. 2016 р. №854 затверджено новий Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторнокурортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Цей Порядок передбачає новий механізм оплати послуг із санаторнокурортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, починаючи з 2017 року. Зокрема, укладання тристоронньої угоди між санаторнокурортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждалій особі забезпечено право самостійного вибору санаторнокурортного закладу для оздоровлення.

Послуги на санаторнокурортне лікування надаються особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії та дітямінвалідам інвалідність, яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Особи, які бажають отримати путівку або компенсацію повинні до 15 жовтня поточного року подати заяву, довідку форми 070 для отримання путівки або компенсації на наступний рік в управління соціального захисту населення Сокальської РДА за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв, УПА, 11, тел. для довідок: 72066.

Ірина БАХУР, завідувач сектором персоніфікованого обліку та пільг відділу соціальних гарантій та пільг управління соціального захисту населення Сокальської РДА.