Головна Економіка Майбутнє лісу у наших руках

Майбутнє лісу у наших руках

Злагоджено, на високому професійному рівні проходить цьогоріч лісокультурна кампанія в Сокальському ДЛГП «Галсільліс». Минулої суботи в Реклинецькому лісництві (ліснича Мирослава Романчук, помічник лісничого Василь Дуневич, лісник Володимир Закала) в кварталі 37 (виділ 2) на території Реклинецької сільської ради висаджено сіянці сосни та берези на площі 2,0 га.

На посадці лісу працювало сорок чоловік, в цьому числі керівники Сокальської районної ради Микола Пасько, Василь Бойко, депутати районної ради Роман Шевчук, Ігор Плечінь, Роман Волос, Михайло Веклин та працівники райдержадміністрації на чолі з керівником апарату Вірою Білець. Цього року адміністрація підприємства (директор, депутат районної ради Микола Дем’янович) довела до відома сільські ради, на території яких буде проводитись посадка лісу. Ті у свою чергу ознайомили і запросили взяти участь і допомогти лісівникам робочими руками. І це спрацьовує. Бо вже найближчими днями планують спільно зі колективом Сокальської міської ради висадити сіянці саджанців на території Скоморохівської сільської ради.

Віриться, що такі заходи додадуть сил і наснаги лісівникам Сокальського ДЛГП «Галсільліс» в їх роботі по вирощуванню і збереженню лісових насаджень, поліпшенню навколишнього природного середовища. Адже в загальному вони планують посадити сіянці сосни, берези, дуба, модрини, ясена на площі 53 гектари.

– Ми запрошуємо всіх бажаючих долучатись до заходів акції «Майбутнє лісу у твоїх руках2017», яка стартувала на Сокальщині й посадити своє дерево, – зазначив головний лісничий ДЛГП «Галсільліс» Андрій Микитюк. – Спільною працею навчимося дбати про ліс та довкілля нашого Прибузького краю.

Василь СОРОЧУК.
Фото автора.