Головна Коротко Сміття зі Львова завезли до Реклинця

Сміття зі Львова завезли до Реклинця

сміття зі Львова

Жителі Реклинець обурені, бо минулого тижня отримали «подарунок» зі Львова. Ні, не допомогу, а навпаки, капость, і ще й яку. 17 березня вранці вони виявили чималу купу сміття в лісі при в’їзді в населений пункт з Добротвора. В ньому, звичайно, є й чеки з різними адресами обласного центру. Про цей випадок керівництво районної ради проінформувала Реклинецький сільський голова Наталія Білань. На місце виїхали голова районної ради Микола Пасько, депутат обласної ради Сергій Касян, депутати районної ради Роман Волос, голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Андрій Сенюк, була й сільський голова.

Поліція попередньо склала протокол. Також сільська рада звернулася в екологічні та державні інстанції, повідомивши про цю нестандартну ситуацію, щоб відкрити кримінальне провадження та привести територію до належного стану.

М. Пасько звернувся до керівників місцевого самоврядування району: «Пильнуйте свої території, адже «невідомий» мер намагається вирішити проблеми за рахунок інших».

А вже наступного дня (18 березня) потайки вночі невідомі на те саме місце привезли та розвантажили ще дві машини львівського сміття. В цьому також пересвідчилися заступник голови районної ради Василь Бойко, депутати районної ради Ігор Плечінь, Роман Шевчук.

– Щоб подібне не відбувалося, просимо організовувати відповідні чергування, або встановити відеокамери з фіксацією основних доріг. Адже це набагато дешевше, ніж прибирати сміття за забруднювачами навколишнього природного середовища, – зазначив Андрій Сенюк.

19 березня дві машини знову везли сміття у напрямку Реклинця, але їх затримали поблизу Добротвора, викликали
поліцію, було складено відповідні протоколи.

Василь СОРОЧУК.
Фото автора.