Головна Економіка НА СПІВФІНАНСУВАННЯ МІКРОПРОЕКТІВ БІЛЬШЕ ДВОХ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

НА СПІВФІНАНСУВАННЯ МІКРОПРОЕКТІВ БІЛЬШЕ ДВОХ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Минулого вівторка відбулася двадцять восьма позачергова сесія Сокальської районної ради VIІ скликання. На ній розглянуто такі питання: «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік», «Про внесення змін до районних програм на 2018 рік», «Про реорганізацію (перетворення) комунального закладу Сокальської районної ради «Сокальська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство Сокальської районної ради «Сокальська центральна районна лікарня», «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік», «Про звернення депутатів Сокальської районної ради, розгляд запитів, звернень та відповідей на них».

З першого виступила начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Вона повідомила, що проектом рішення пропонується збільшити загальний обсяг видатків районного бюджету на суму 2799807.57 грн., за рахунок залишків коштів районного бюжету станом на 1.01.2018 р. Видатки загального фонду бюджету збільшено на суму 1103163 грн. та видатки спеціального фонду, бюджету розвитку на суму 1696644,57 грн.

Для головного розпорядника коштів районної ради пропонується виділити додатково кошти для реалізації міжнародного проекту по будівництву байдаркового туристичного маршруту на проведення експертиз, виготовлення проектнокошторисних документацій та виготовлення документацій по землеустрою 437093,0 грн., на коригування кошторисної документації та проведення повторної експертизи по міжнародному проекту підвищення дорожної інфраструктури 35000,0 грн.

З метою врегулювання питань щодо відводу земельної ділянки для реалізації заходів міжнародного проекту по будівництву байдаркового туристичного маршруту для Сокальської міської ради та Опільської сільської ради пропонується виділення субвенції в сумі 112643,0 грн. для сплати втрат за землі сільськогосподарського призначення.

А для співфінансування переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області пропонується з районного бюджету виділити 2215071,57 грн. для 39 об’єктів Сокальщини (їх перелік був надрукований у минулому номері газети на 2ій стор.).

Депутати підтримали це рішення. Позитивно набрали необхідну кількість голосів і два наступні, з яких доповіли голова районної ради Микола Пасько та головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

А ось за питання «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік», яке доповів депутат Віктор Притулко, за основу проголосувало тільки чотирнадцять депутатів.

У «різному» підтримано звернення районної ради до Президента України, прем’єрміністра України щодо збереження комплексу споруд XVII ст. – монастиря Бернардинів і костелу Пресвятої Богородиці в смт. Жвирка (доп. Олег Солодяк) та запит Ігоря Гуза до прокурору Червоноградської місцевої прокуратури щодо факту не надання відповіді Сокальським РЕМом. Він також відкликав свій підпис, який поставив під Зверненням голів депутатських фракцій «Конгрес Українських Націоналістів», «Самопоміч», «Батьківщина», «Свобода», «Радикальна партія» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Сокальського району» Мирославу Бабському. Адже, як заявив депутат, треба ще перевірити достовірність даних.

Василь СОРОЧУК.