Головна Коротко Рятувальники Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області здійснили профілактичне...

Рятувальники Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області здійснили профілактичне відпрацювання с. Тартаків

Під час рейду вони провели з населенням профілактичні бесіди, роз’яснили про основні вимоги правил пожежної безпеки у побуті, зокрема, під час експлуатації печей, газового обладнання та електроприладів. Крім того, проведено лекції щодо дотримання основних правил пожежної безпеки для учнів Тартаківського НВК «ЗШ ІІІІ ст. – дошкільна установа» ім. Петра Саноцького.

В місцях масового перебування людей розміщено плакати та листівки на протипожежну тематику: «Нехай тепло у Ваших домівках буде безпечним», «Експлуатація пічного опалення», «Вмикай без перенавантажень», «Обережно ВНП!», «Якщо ти потрапив під лід». Фахівці ДСНС провели зустріч зі священнослужителем місцевої церкви з проханням після Богослужінь наголошувати населенню на дотриманні вимог пожежної безпеки.

Метою таких профілактичних рейдів є нагадування про те, що саме необережність та легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть призвести до непоправних наслідків. Дбайте про свою безпеку та безпеку рідних!
У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101!

Олег БОРИС, головний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту.