Головна Економіка ПОСТУПОВІ КРОКИ ДО ПЕРЕМОГИ

ПОСТУПОВІ КРОКИ ДО ПЕРЕМОГИ

Місто Жабінка з Білорусі – партнер Сокальського району у міжнародному проекті в рамках Польща – Україна – Білорусь, котрий спрямований на покращення якості медичного обслуговування жителів прикордонних районів. Проект передбачає закупівлю медобладнання на понад 300 тисяч євро, в тому числі і реанімобіль. Термін прийняття рішення по переможцях – перша декада березня.

«Наша мета – перемогти. Це зробити непросто, зважаючи вже на два схвалених проекти для Сокальщини. В обидвох (дороги і туризм) партнером є безпосередньо районна рада», – зазначив голова Сокальської районної ради Микола Пасько.
Делегація зі Сокальщини, у складі голови районної ради Микола Паська, депутатів районної ради Романа Шевчука та Ігоря Плечіня, головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Романа Шведа минулого тижня зустрілася з головою Жабінковського райвиконкому Дмитром Городецьким, головою районної ради Анатолієм Шелтанюком.

У Білорусі вони ознайомилися з функціонуванням охорони здоров’я цього району, узгодили спільні дії для лобіювання проекту, домовились про спортивні змагання, обмін в галузі культури. Отож, зроблено ще один крок до перемоги.

Фото Світлани Притулко.