Головна Свято СВІТ РЯТУЮТЬ ДОБРІ ЛЮДИ

СВІТ РЯТУЮТЬ ДОБРІ ЛЮДИ

«Піклуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне». Цими словами Платона можна охарактеризувати президента благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина» Юлія Лукомського, який уже дванадцять років поспіль дарує радість свята дітям з малозабезпечених родин. «Не можна допомогти всім», – каже безсердечний і не допомагає нікому. Та ці слова не про ту частину спільноти, про яку з впевненістю можна сказати, – світ рятують добрі люди!

І, на щастя, таких на нашій землі чимало. Вони також й підтримують Благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина», який існує на пожертви меценатів. Серед них Олег Лукомський, що проживає в далекій Австралії. За покликом душі, через добре серце він допомогає дітям Сокальщини. І сьогодні він не забув про них і надіслав кошти, щоб підтримати і створити свято для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відтак 64 учні навчальних закладів району отримали солодкі подарунки та грошову допомогу. Завдяки зусиллям небайдужих людей у переддень Святого Миколая на базі відділу освіти Сокальської РДА витала атмосфера свята. Додала усім доброго настрою й учениця Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 Софія Черняк, яка для присутніх учнів, батьків та учителів заспівала колядку «Святкова». Хотілося б, щоб таких благодійників було більше, а їхнє добро примножувалося і поверталося до них сторицею.

Анжела КУЛИК, методист райметодкабінету відділу освіти Сокальської РДА.