Головна Економіка ПРО РЕКОНСТРУКЦІЮ ТРЬОХ КОМУНАЛЬНИХ ДОРІГ

ПРО РЕКОНСТРУКЦІЮ ТРЬОХ КОМУНАЛЬНИХ ДОРІГ

Міжнародна зустріч за участю представників Сокальської районної ради, Замойського повіту та представників технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна відбулася 19 лютого у Варшаві. Сокальщину представляли голова районної ради Микола Пасько, керуючий справами районної ради Любов Ребрина та депутат районної ради, голова комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ Віктор Притулко.

Представники від Сокальського району та Замойського повіту зустрілися з координатором Йоанною Саторою, яка закріплена за проектом «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів».
– Готові вийти на підписання генеральної угоди за тиждень, ще за два – партнерської угоди. Далі – робота з міністерством інфраструктури України. І – реконструкція трьох комунальних доріг на Сокальщині, – зазначив очільник районної ради Микола Пасько.
Під час зустрічі обговорено низку питань, які потребують доопрацювання. Йоанна Сатора наголосила, що практично вся документація готова до підписання партнерської угоди.

Нагадаю, що 7 грудня минулого року під час засідання у Львові, Спільний Моніторинговий комітет (СМК) затвердив результати першого конкурсу проектних заявок для двох тематичних цілей – ДОСТУПНІСТЬ і КОРДОНИ. Було прийнято рішення затвердити фінансування для 18 проектів із 61 повних форм заявок, поданих на другому етапі конкурсу. Проект «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» посів найвищу позначку в рейтингу переможців. Розмір гранту ЄС складає 2 025 509.74 євро. Згідно з проектом відбудеться будівництво доріг у трьох радах Сокальського району: Жвирківській селищній, Опільській та Савчинській сільських.

Світлана ПРИТУЛКО.