Головна Військо ПІД ЧАС ТРЕНУВАЛЬНИХ СТРІЛЬБ ЗАГИНУВ ПРИКОРДОННИК

ПІД ЧАС ТРЕНУВАЛЬНИХ СТРІЛЬБ ЗАГИНУВ ПРИКОРДОННИК

22 лютого під час виконання навчальних стрільб трагічно загинув військовослужбовець прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України.

По цьому факту прикордонне відомство негайно поінформувало підрозділи військової прокуратури, Національної поліції у Львівській області та інші взаємодіючі структури.
Державна прикордонна служба України висловила співчуття рідним та близьким загиблого. Інцидент трапився близько 13.00 год. на полігоні поблизу Великих Мостів під час виконання навчальнобойових стрільб прикордонниками групи швидкого реагування «Шквал». Внаслідок нещасного випадку загинув прапорщик цього підрозділу, який уже 15 років працював у Держприкордонслужбі.

За словами начальника сектору з питань взаємодії зі ЗМІ Західного управління Держприкордонслужби Володимира Шеремета, на місці були присутні медики, однак вони не змогли врятувати військового.

За перевищення службових обов’язків затриманий офіцер, який керував стрільбами у Кінологічному центрі у Великих Мостах, під час яких був смертельно поранений військовослужбовець. Про це розповів військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець.

За його словами, керівник стрільб, щоб максимально наблизити до бойових умов навчальні стрільби, допустив перебування особового складу в кількості шести осіб в бліндажі, розташованому на лінії вогню разом з ціллю. «Внаслідок пострілу з РПГ відбулось пряме попадання в бліндаж, під час якого від осколку загинув військовий. Керівник стрільб затриманий, йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 426 («перевищення службовою особою службових повноважень»)», – розповів В. Савинець.

Покарання передбачає від семи до десяти років позбавлення волі. Загиблим був 36річний прапорщик. Він проходив службу в комендатурі швидкого реагування державної прикордонної служби України.