Головна Коротко У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В СОКАЛІ НАРОДИЛИСЯ НОВІ СІМ’Ї

У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В СОКАЛІ НАРОДИЛИСЯ НОВІ СІМ’Ї

У найромантичніший день у році, 14 лютого, на весільний рушник зважилися стати п’ять пар закоханих. Ще одна вирішила подати заяву на реєстрацію шлюбу.

Варто зазначити, що цьогоріч до Дня святого Валентина Сокальський районний відділ ДРАЦС «одягнувся» посвятковому – сердечка, валентинки, святкова фотозона, червоні кульки і навіть… стріли Купідона… Все це вдало доповнювало посправжньому святкову атмосферу, яка панувала у закладі. І ось пролунав весільний марш Мендельсона і щасливі наречені стали на весільний рушник. Урочисті церемонії одруження провела начальник Сокальського РВ ДРАЦС Віра Шавалюк. Впевненість у своєму рішенні молодята підтвердили підписами, а юні боги кохання Афродіта та Амур вручили їм свідоцтва про одруження.

Віра Шавалюк під час вітання подружніх пар зазначила, що «кришталь б’ється від удару, а кохання від одного необдуманого слова. Любіть один одного, цінуйте, поважайте, а основне вмійте прощати. Нехай щастить Вам».
На згадку про реєстрацію шлюбу у День св. Валентина Сокальський районний відділ ДРАЦС дарував молодятам сувенірне шампанське.

Щороку, у День Валентина, найбільша кількість закоханих бажають узаконити свої стосунки. Про особливість цьогорічного дня розповіла Віра Шавалюк: «Приємною несподіванкою є те, що переселенці з Донецької області (Макіївка) Сергій та Тетяна обрали наш РАГС, щоб узаконити свої стосунки та утворити міцну українську сім’ю».
Також цікавим є той факт, що більшість молодят витримали червоний колір у святковому вбранні, що ще більше додавало урочистості цій визначній події.

Вітаємо нові сім’ї, бажаємо їм провести те світле і щире почуття, яке переповнювало їх у цей день, крізь усе життя.

Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.