Головна Військо Резервісти оперативного резерву другої черги загону оборони з Сокальського району пройшли плановий...

Резервісти оперативного резерву другої черги загону оборони з Сокальського району пройшли плановий вишкіл

Резервісти оперативного резерву другої черги загону оборони та викладачі Основ захисту Вітчизни з Сокальського району пройшли плановий вишкіл на базі військового стрільбища Кінологічного навчального центру м. Великі Мости.
Начальник управління територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Володимир Василюк зазначив, що у програмі зборів з особовим складом загонів територіальної оборони – заняття з тактичної медицини, вогневої, інженерної та тактичної підготовки, практичні стрільби та ознайомлення з новими зразками бойової техніки та озброєння, які зараз надходять у війська.
За словами полковника Володимира Василюка, усі заняття організовані з врахуванням того, що до них залучені перевірені боями військовослужбовці резерву. Акценти робляться на практичній складовій. Зокрема, практичні стрільби виконувались не лише з автомата Калашникова, але й з АГС, РПГ та кулемета.
– Щодо резервістів, то відразу видно, що вони виконують завдання впевнено та з великим задоволенням, – підкреслив офіцер.

Особлива подяка командуванню Кінологічного навчального центру м. Великі Мости за допомогу в організації та проведенні цього заходу.

Микола ЛИСАК, військовий комісар Сокальського райвіськкомату.