Головна Економіка ПРО ЗЕЛЕНІ ІНВЕСТИЦІЇ, НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «НАДБУЖЖЯ» ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЮ ЛІКАРНІ…

ПРО ЗЕЛЕНІ ІНВЕСТИЦІЇ, НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «НАДБУЖЖЯ» ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЮ ЛІКАРНІ…

15 листопада голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова депутатської комісії з питань АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Андрій Сенюк побували із робочим візитом в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Вони зустрілись із Міністром екології і природних ресурсів України Остапом Семераком та директором Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Світланою Гринчук.

Під час зустрічі обговорили можливість залучення в Сокальський район зелених інвестиції для будівництва комунальних сонячних електростанцій, орієнтовною потужністю 14 МВт.

Щоб такий проект реалізувати, місцеві ради району повинні розробити детальні плани територій, на яких будуть розташовані електростанції, створити комунальні підприємства та відвести і передати їм у користування земельні ділянки.
Готові проекти будівництва, які отримали позитивну експертизу, розглядають на комісії при Міністерстві екології. Після позитивного висновку виділяються кошти в рамках Кіотського протоколу на будівництво сонячних електростанцій.

Окрім того, Микола Пасько та Андрій Сенюк говорили з високопосадовцями про продовження робіт по створенню національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району, про фінансування робіт щодо термомодернізації Сокальської центральної районної лікарні, будівництво в районі екопросвітницького центру імені Блаженнішого Любомира Гузара, вольєру для розведення червонокнижних зубрів в напіввільних умовах.

В результаті перемовин керівництво Міністерства екології підтримало пропозиції Сокальської районної ради і пообіцяло сприяти їх реалізації. Окрім того, міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак пообіцяв якнайшвидше профінансувати та перевести кошти на термомодернізацію лікарні. Роботи мають виконати в 2018-2019 роках.

Наш кор.