Головна Листи ПРОФЕСІЯ СЕРЦЯ Й ДОБРОЇ ДУШІ

ПРОФЕСІЯ СЕРЦЯ Й ДОБРОЇ ДУШІ

У Народному домі м. Сокаль вшановували працівників соціальної сфери. Аматори художньої самодіяльності підготували для винуватців свята концертну програму з мелодійними українськими піснями та запальними українськими танцями. Її вела Ольга Шевчук.

З професійним святом всіх, хто піклується про людей похилого віку, людей з інвалідністю, пенсіонерів, ветеранів війни і праці, дітейсиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітали голова районної державної адміністрації Роман Токай та голова районної ради Микола Пасько. За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – нагородили Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради директора територіального центру Тетяну Бугай та кращих працівників: провідного фахівця із соціальної роботи Наталію Бугай, фахівця соціальної допомоги вдома ІІ категорії Софію Лисюк, соціального працівника Оксану Бойко, перукаря Юлію Ляшук.

Подяки від Сокальської районної профспілкової організації працівників державних установ та грошову винагороду отримали фахівець із соціальної роботи І категорії Тетяна Галів, медична сестра Поліна Холод, соціальні робітники Оксана Ратушняк, Оксана Брюхович та Галина Андрейко.

Грамоти та подяки управління соціального захисту населення Сокальської РДА та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримали соціальні робітники Олеся Шульган, Оксана Струс, Ганна Вакула, Оксана Арендач, Оксана Гадівська, Галина Микитюк, Ганна Климчак, Марія Мельник, Ольга Васютяк, Ольга Марко, Катерина Корнило.

Директор територіального центру Тетяна Бугай подякувала працівникам за нелегку працю, підкресливши, що соціальний працівник – це професія серця й доброї душі й побажала міцного здоров’я, щоб їх праця була сповнена гуманізму, милосердя і тепла, також особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах.

Щоб в домівках завжди панували мир і злагода, у серцях – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Наталія БАБКО заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).