Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області:  консультації та практикуми для громадян

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області:  консультації та практикуми для громадян

Фахівці Сокальської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області щоденно надають фахові консультації та практичну допомогу платникам податків з питань застосування податкового законодавства та подання звітності.

Під час чергової зустрічі фахівці консультували платників податків щодо декларування громадянами доходів, одержаних впродовж минулого року з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався. Наголошено, що громадяни зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.

Зокрема, підлягають декларуванню доходи, які отримані від надання в оренду нерухомого майна, в окремих випадках, від продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, від отримання спадщини чи подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався тощо.

Під час зустрічі було наголошено, що суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2024 року.

За допомогою мобільного застосунку «Моя податкова» у розділі «Послуги» є можливість подати декларацію про майновий стан і доходи з метою декларування неоподаткованих доходів, а також для отримання податкової знижки. Завантажити застосунок «Моя податкова» можна в AppStore або GooglePlay. Також подати декларацію в електронному вигляді можна за допомогою сервісу ДПС України «Електронний кабінет платника» або надіслати поштою з повідомленням про вручення з описом вкладення чи подати в центрах обслуговування платників за місцем своєї реєстрації.